Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
katastrofa w smoleńsku
15.03.2011 14:35

Nie nagrała się kłótnia Błasika z Protasiukiem

Śledczy obejrzeli nagranie z kamery przemysłowej na lotnisku.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Leszek Szymański)

*Prokuratura wojskowa nie stwierdziła, że przed wylotem do Smoleńska doszło do kłótni generała Andrzeja Błasika z kapitanem Arkadiuszem Protasiukiem. *

Pułkownik Zbigniew Rzepa (na zdj.) powiedział, że śledczy doszli do takich wniosków po analizie przekazanego im nagrania wideo i przesłuchań kilkunastu świadków.

POSŁUCHAJ ZBIGNIEWA RZEPY:

Rzecznik prokuratury wojskowej podkreślił, że żadna z kilkunastu przesłuchanych osób nie potwierdziła wcześniejszych doniesień mediów, które sugerowały, że mogło dojść do kłótni między dowódcą sił powietrznych a pilotem TU-154 M, który rozbił się pod Smoleńskiem.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/89/t95321.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pelnomocnik;wdow;pilotow;byl;nacisk;na;zaloge,109,0,784749.html) Pełnomocnik wdów pilotów: Był nacisk na załogę O nagraniu rozmowy generała Błasika z dowódcą Tu-154 wiemy od miesiąca - mówi mec. Andrzej Werniewicz.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/48/t132144.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/nie;mam;pewnosci;czy;byla;klotnia;protasiuka;z;blasikiem,48,0,785712.html) "Nie mam pewności czy była kłótnia Protasiuka z Błasikiem" Szef MSWiA Jerzy Miller wciąż nie podaje daty opublikowania polskiego raportu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/184/t95672.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/kapitan;rzadowego;tupolewa;nie;chcial;leciec;do;smolenska,197,0,784069.html) Kapitan rządowego tupolewa nie chciał lecieć do Smoleńska Pilot TU-154M nie otrzymał aktualnego stanu pogody. Pokłócił się z dowódcą sił powietrznych.
Tagi: katastrofa w smoleńsku, katastrofa smoleńska, kłótnia, błasik, protasiuk, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz