Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
katastrofa w smoleńsku
25.12.2010 07:51

"Nasz Dziennik" pyta o wieżę lotów

Gazeta zastanawia się, jakie pytania zadawał ppłk Paweł Plusnin swoim przełożonym.

Podziel się
Dodaj komentarz
(kprm.gov.pl)

*Gazeta zastanawia się jakie pytania zadawał ppłk Paweł Plusnin swoim przełożonym, zanim na ścieżce podejścia do lądowania znalazł się polski TU-154M. *

Wykonujący obowiązki kontrolera i kierownika lotów oficer musiał mieć jakieś wątpliwości, szukał wskazówek w dowództwie występującym pod kryptonimem _ Logika _ - pisze _ _ Nasz Dziennik _ _. Z powodu obstrukcji Rosjan i nieudolności polskich śledczych nie udało się ustalić tych informacji - dodaje gazeta.

Jej dziennikarze obawiają się, że nigdy się nie dowiemy jaka była _ logika _ szefostwa rosyjskich sił powietrznych w tej sprawie._ Nasz Dziennik _ informuje, że kwiecień tego roku przypadł w samym środku wielkiej reorganizacji rosyjskich sił powietrznych. Jednostki były masowo przeformowywane, zmieniano strukturę i sposób dowodzenia, nazwy i numery.

W tym chaosie lotnictwo musiało jakoś funkcjonować, więc wiele operacji powietrznych, dla których procedury nie zadziałały prawidłowo, podlegały ręcznemu, operatywnemu zarządzaniu przez ośrodki koordynacji w centralnych organach dowodzenia.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/203/t103371.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/wspolpraca;z;rosja;z;zastrzezeniami;ale;przyspiesza,175,0,708783.html) Współpraca z Rosją z zastrzeżeniami. Ale przyspiesza Prezydent będzie rozmawiał z Miedwiediewem o Smoleńsku.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/251/t20475.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/macierewicz;zaskarzy;millera;do;prokuratury,43,0,705579.html) Macierewicz zaskarży Millera do prokuratury Wniosek ma dotyczyć poświadczenia przez ministra Millera nieprawdy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/43/t104235.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/rosja;przekazala;polsce;akta;smolenskiego;sledztwa,164,0,657828.html) Rosja przekazała Polsce akta smoleńskiego śledztwa W 11 przekazanych tomach są protokoły przesłuchań i oględzin miejsca katastrofy. Nie ma protokołów z sekcji zwłok. Gen. Krzysztof Parulski ma nadzieję, że będą one w kolejnej partii dokumentów.
Tagi: katastrofa w smoleńsku, smoleńsk, katastrofa, rosja, śledztwo, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz