Notowania

kuzaj
05.03.2012 12:11

Napad na Kuzaja może mieć związek z podpaleniem aut

W 2009 roku na parkingu kierowcy spłonęły wtedy dwa samochody, w tym jeden należący do rajdowca.

Podziel się
Dodaj komentarz
(EastNews)

Śledczy badając sprawę napadu napadu i zranienia kierowcy rajdowego Leszka Kuzaja. Nie wykluczają, że sprawa ma związek z podpaleniem samochodów w 2009 roku. Na parkingu kierowcy spłonęły wtedy dwa samochody, w tym jeden należący do rajdowca.

Sprawę napadu badać będą policjanci z wydziałów dochodzeniowo-śledczego i kryminalnego Małopolskiej Komendy Wojewódzkiej Policji.

Do napadu doszło w piątek około godz. 19. Mężczyźni w wieku ok. 25-35 lat, ubrani w czarne kurtki i kaptury wtargnęli na teren jednej z posesji w Modlnicy na obrzeżach Krakowa i zaczęli niszczyć zaparkowany przed budynkiem samochód, niebędący własnością rajdowca.

Kuzaj interweniował. Napastnicy zaczęli uciekać, a biegnącego za nim kierowcę rajdowego zranili maczetą. Kuzaj trafił do szpitala. Jeszcze tego samego dnia po opatrzeniu ran wyszedł do domu.

Według wstępnych ustaleń policji napad miał charakter rabunkowy. Ze zniszczonego samochodu skradziono około 9 tys. zł. Policja nadal poszukuje sprawców. Przedwczoraj przesłuchała kierowcę i świadków napadu.

Leszek Kuzaj jest czterokrotnym, rajdowym mistrzem Polski. W tegorocznym sezonie nie wystartował w pierwszej eliminacji - lutowym rajdzie Lotos Baltic Cup.

Tagi: kuzaj, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz