Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Na Oceanie Indyjskim wciąż szukają zaginionego Boeinga

0
Podziel się:

Na pokładzie było 239 osób 14 narodowości.

Na Oceanie Indyjskim wciąż szukają zaginionego Boeinga
((Wikimedia Commons CC 3.0))

**Dokładnie dwa tygodnie temu w nocy z piątku na sobotę w niewyjaśnionych okolicznościach maszyna malezyjskich linii lotniczych. Na pokładzie było 239 osób 14 narodowości.

Poszukiwania skupiły się obecnie na obszarze położonym 2500 km od zachodnich wybrzeży Australii. To obszar wskazany przez australijskich ekspertów. Po przeanalizowaniu zdjęć satelitarnych właśnie tam natrafiono na dwa dużych rozmiarów unoszące się na wodzie obiekty.

O tym, że mogą to być szczątki samolotu, poinformował australijski premier. W ciągu dwóch dni nie udało się jednak zlokalizować żadnych obiektów, które mogłyby pochodzić z wraku maszyny.

Dziś ponownie teren przeczesują australijskie i amerykańskie samoloty. W kierunku Australii z pełną prędkością zmierza flotylla chińskich jednostek biorących udział w poszukiwaniach.

Do odnalezienia samolotu działania będą prowadzone jednak też na dwóch wyznaczonych wcześniej korytarzach powietrznych, którymi mógł poruszać się zaginiony Boeing.

Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/149/m301205.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zaginiony;boeing;777;chinskie;okrety;wlaczone;w;poszukiwania,131,0,1500291.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Chińczycy zaczęli szukać zaginionego Boeinga Trzy chińskie jednostki są w drodze do miejsca, gdzie satelity wykryły dwa duże obiekty unoszące się na wodzie.
[ ( http://static1.menstream.pl/i/art/215/301271_mhp.jpg ) ] (http://menstream.pl/wiadomosci-reportaze-i-wywiady/znikniecie-boeinga-777---porwanie-czy-katastrofa-historia-lotnictwa-dowodzi-ze-prawda-moze-wyjsc-na-jaw-po-latach,0,1496503.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Boeing 777 to nie pierwszy samolot, który zaginął W dziejach lotnictwa nie brakuje podobnych przypadków, niektóre do dziś nie zostały wyjaśnione.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/174/m300462.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/indie;zawiesily;poszukiwania;malezyjskiego;samolotu,149,0,1496725.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Indie już nie szukają malezyjskiego samolotu Boeing 777 Malaysia Airlines z 239 osobami na pokładzie zniknął z radarów osiem dni temu, mniej niż godzinę po starcie z lotniska w stolicy Malezji, Kuala Lumpur.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)