Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wojna narkotykowa
03.09.2013 08:03

Moskwa wypowiedziała wojnę narkotykom

Moskiewscy radni wyszli z założenia, ze nie byłoby producentów i dilerów narkotyków, gdyby nie było zbytu na ich towar.

Podziel się
Dodaj komentarz
(gudmd.haralds/CC/Flickr)

Moskiewskie władze będą ścigać narkomanów. Stołeczni radni przygotowali projekt specjalnej ustawy, która zakłada niestandardowe działania policji.

Moskiewscy deputowani chcą, aby w każdym klubie nocnym dyżurowali pracownicy Federalnej Służby Kontroli Obrotu Narkotykami. Funkcjonariusze powinni wyjść zza biurek, twierdzi jeden z radnych. Nowe przepisy przewidują, że w każdym klubie powinien być jeden policjant i tajny agent specjalizujący się w walce z narkotykami. Dodatkowo osoby przyłapane na zażywaniu środków odurzających będą trafiać na co najmniej 15 dni do aresztu. O powodach ich nieobecności w pracy policja będzie powiadamiać kierownictwo firmy.

Moskiewscy radni wyszli z założenia, ze nie byłoby producentów i dilerów narkotyków, gdyby nie było zbytu na ich towar.

Czytaj więcej w Money.pl
CBŚ znalzało prawie 30 ton narkotyków CBŚ od kilku miesięcy współpracowało z Federalną Policją Belgii. Funkcjonariusze przechwycili w sumie prawie 28 ton narkotyków.
Członkowie grupy przestępczej przed sądem Prokuratura ustaliła, że grupa działała na terenie Łodzi i w jej okolicach oraz w innych miastach Polski od połowy 2012 roku.
Spektakularna akcja CBŚ warta milion złotych Pięć nielegalnych plantacji konopi indyjskich, z których można było wyprodukować 50 kg suszu marihuany.
Tagi: wojna narkotykowa, moska, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz