Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Morderstwo Brytyjczyka przez radykalnych islamistów

0
Podziel się:

Unijna komisarz Krystalina Georgijewa wezwała wszystkie strony konfliktu do zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony pracownikom organizacji humanitarnych.

Morderstwo Brytyjczyka przez radykalnych islamistów
(PAP/EPA)

Komisja Europejska dołączyła do przywódców Zachodu, którzy potępili zamordowanie przez radykalnych islamistów Brytyjczyka Davida Hainesa (na zdjęciu). Nagranie z egzekucji pracownika organizacji humanitarnej zostało umieszczone w internecie.

Szok i potępienie przerażającej zbrodni - to reakcja unijnej komisarz do spraw pomocy humanitarnej. Krystalina Georgijewa napisała w specjalnym oświadczeniu, że Brytyjczyk był oddanym pracownikiem niosącym pomoc humanitarną i wsparcie cywilom, którzy ucierpieli w wyniku wojny domowej w Syrii.

_ Jego misja była pokojowa, podobnie jak misja wszystkich organizacji humanitarnych, których jedyną walką jest promowanie solidarności i oferowanie wsparcia bez względu na tożsamość, religię, czy narodowość _ - czytamy w oświadczeniu unijnej komisarz.

Krystalina Georgijewa wezwała także wszystkie strony konfliktu do zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony pracownikom organizacji humanitarnych.

Czytaj więcej w Money.pl
Obama pewien, że pokona Państwo Islamskie Prezydent USA Barack Obama wyraził przekonanie, że Stany Zjednoczone przyjęły prawidłową strategię.
Polska nie odpowie na wezwanie. Nie ruszy na Irak Prezydent USA Barack Obama zapowiedział, że USA poprowadzą "szeroką koalicję" do kampanii mającej na celu wyeliminowanie bojowników Państwa Islamskiego.
Austriaccy muzułmanie powiązani z terrorystami Austria ma około 8,5 miliona mieszkańców. W kraju mieszka około pół miliona muzułmanów.
wiadomości
wiadmomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)