Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Minister przypadkiem zdradził datę wyborów?

0
Podziel się:

Minister w jednym z wywiadów powiedział, że będzie prosił o poparcie 23 października.

Minister przypadkiem zdradził datę wyborów?
(PAP/Bartłomiej Zborowski)
bECFROZh

Minister Sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski w jednym z wywiadów pytany o start w wyborach parlamentarnych podał ich termin. Tymczasem dotąd informacji tej oficjalnie nikt jeszcze nie ogłosił.

- _ Podjąłem decyzję o tym, żeby startować w wyborach do Sejmu, kierując się jednym względem. Teraz okręgi do Senatu to już nie cała Łódź, a ja bym chciał, żeby moją pracę oceniali łodzianki i łodzianie ze wszystkich dzielnic mojego miasta _ - powiedział w RMF FM polityk.

Dopytywany przez dziennikarza o to, jakie miejsce zajmie na liście wyborczej odpowiedział: _ Zawsze mówiłem, że nie ma znaczenia miejsce ustalane przez aktyw partyjny, tylko poparcie wyborców, czyli łodzian. I o to poparcie 23. października będę prosił. _Kwiatkowski dodał, że wybory odbędą się _ w tej dacie, lub innej zbliżonej. _

bECFROZj

Wypowiedź ministra wywołała sporo zamieszania, bo dotąd nie została jeszcze ogłoszona informacja o terminie wyborów. Nikt też jeszcze oficjalnie nie potwierdził ani nie zdementował daty podanej przez Kwiatkowskiego.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/93/t14429.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/tak;dla;ogloszen;w;prasie;nie;dla;spotow,156,0,764828.html) Tak dla ogłoszeń w prasie, nie dla spotów Posłowie chcą by partie mogły publikować płatne ogłoszenia. Są jednak przeciwko spotom.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/33/t130593.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/jakubiak;pieniadze;wydane;na;spoty;to;zla;inwestycja,157,0,764061.html) Jakubiak: Pieniądze wydane na spoty to zła inwestycja Preferowanie wielkich, okrzepłych partii jest niedemokratyczne.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/253/t130301.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/pis;zaskarzy;do;tk;kodeks;wyborczy,62,0,763454.html) PiS zaskarży do TK kodeks wyborczy Wprowadza on dwudniowe wybory i jednomandatowe okręgi w wyborach do Senatu.

_ _

bECFROZK
kraj
wiadomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)