Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
krzysztof kwiatkowski
08.03.2011 10:40

Minister nie odpowie za czarne skrzynki Tu-154

Mimo że Krzysztof Kwiatkowski nie miał prawa do odsłuchania czarnych skrzynek, prokuratura umorzyła śledztwo.

Podziel się
Dodaj komentarz
(kprm.gov.pl)

Prokuratura Generalna w Krakowie umorzyła śledztwo w sprawie udostępnienia ministrowi sprawiedliwości nagrań z czarnych skrzynek z prezydenckiego Tupolewa.

Jak wyjaśniła rzecznik krakowskiej prokuratury, Maria Hajto-Gwóźdź, śledztwo zostało umorzone, bo zapisy czarnych skrzynek nie trafiły do wiadomości publicznej. Tym samym prokuratura nie znalazła znamion czynu zabronionego.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI RZECZNIK PROKURATURY:

Nagrania udostępniła Krzysztofowi Kwiatkowskiemu pracownica Instytutu Ekspertyz Sądowych w obecności dyrektora Instytutu i dziennikarzy. Minister Krzysztof Kwiatkowski od kwietnia 2010 r.nie jest już prokuratorem generalnym. Nie ma więc prawa do wglądu w akta poszczególnych spraw.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/167/t97447.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/schetyna;kwiatkowski;nie;decydowal;co;odslucha,117,0,694901.html) Schetyna: Kwiatkowski nie decydował, co odsłucha Minister nie ponosi winy za odsłuchanie czarnych skrzynek tupolewa - twierdzi Schetyna.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/217/t85721.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/kwiatkowski;przesluchany;w;krakowie,42,0,775210.html) Kwiatkowski przesłuchany w Krakowie Chodzi o odsłuch czarnych skrzynek Tu-154M w krakowskim Instytucie Ekspertyz Sądowych.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/127/t113535.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/kwiatkowski;na;dywaniku;u;tuska;dymisji;raczej;nie;bedzie,90,0,695130.html) Kwiatkowski na dywaniku u Tuska. Dymisji raczej nie będzie Minister będzie wyjaśniał sprawę odsłuchania nagrań z tupolewa.
Tagi: krzysztof kwiatkowski, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz