Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Miller zapowiada kary za głosowanie

0
Podziel się:

Lider SLD Leszek Miller zapowiedział ukaranie sześciu posłów swojej formacji, którzy nie głosowali za uchyleniem immunitetu Mariuszowi Kamińskiemu.

Miller zapowiada kary za głosowanie
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Lider SLD Leszek Miller zapowiedział w radiowej Jedynce ukaranie sześciu posłów swojej formacji, którzy nie głosowali za uchyleniem immunitetu Mariuszowi Kamińskiemu.
_ To może być upomnienie, nagana pisemna, upomnienie pisemne lub wykluczenie z klubu. jedna z tych kar zostanie udzielona. Zostaną w tej sprawie przeprowadzone konsultacje w klubie _ - mówił Miller.

Leszek Miller przyznał, że informacje byłego szefa CBA o niejasnej działalności byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego mogły być sugestywne dla kogoś, kto słyszał je po raz pierwszy.

Leszek Miller w radiowej Jedynce nie wykluczył współpracy z Twoim Ruchem w najbliższych wyborach samorządowych.

Czytaj więcej w Money.pl
SLD: Jeśli jest mężczyzną, powinien to zrobić SLD zaapelował do posła PiS i byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego, by sam zrzekł się immunitetu poselskiego.
"Władze wstydzą się, że Polacy walczyli"? Miller po raz kolejny wyraził oburzenie, że ani prezydent ani premier nie uczcili rocznicy zakończenia II wojny światowej, i nie złożyli nawet wieńców przed Grobem Nieznanego Żołnierza.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)