Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
boni
13.07.2014 13:09

Michał Boni nie wyklucza skierowania sprawy do prokuratury

Zaznaczył, że nie chodzi mu o kwestie personalne, ale pokazanie, iż pewnych granic w polityce się nie przekracza.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Iwanczuk/Reporter)
Michał Boni

- _ Jeśli prokuratura uzna, że powinienem wnieść sprawę, to zgłoszę ten wniosek - _powiedział europoseł Platformy Obywatelskiej zapytany o dalsze kroki związane ze spoliczkowaniem go przez Janusza Korwin-Mikkego.

- _ Resort spraw zagranicznych skierował już sprawę do prokuratur _y - przypomina Boni. Wyjaśnia, że spotkanie miało charakter oficjalny oraz, że do zdarzenia doszło na terenie MSZ. Dlatego - mówi - ta sprawa będzie prowadzona z urzędu.

W jego opinii to dobrze, bo - jak się wyraził - unika się personalnych rozgrywek. Jeśli prokuratura uzna to za konieczne, złoży zażalenie. Zaznaczył, że nie chodzi mu o kwestie personalne, ale pokazanie, iż _ pewnych granic w polityce się nie przekracza _.

Do incydentu doszło gdy Michał Boni powiedział Januszowi Korwin-Mikkemu _ dzień dobry _. Europoseł PO skarżył się, że już wcześniej lider Kongresu Nowej Prawicy _ zapowiadał agresywne zachowania wobec niego _. Korwin-Mikke twierdzi, że Michał Boni obraził go w latach 90.

Czytaj więcej w Money.pl
Korwin-Mikke dla Money.pl: Afera taśmowa to zasługa Kaczyńskiego -Jeżeli wygra PiS, to będziemy mieli to samo, co teraz. Jeden podatek pójdzie w górę o jeden procent, a drugi trochę w dół - przekonuje Mikke.
Polacy nie wracają do kraju, bo boją się o pracę W 2012 roku poza Polską czasowo przebywało 2,13 milionów Polaków.
Alarmujące statystyki Kościoła. Coraz mniej... - _ W Polsce mamy do czynienia z laicyzacją pełzająca _ - powiedział kardynał Kazimierz Nycz.
Tagi: boni, wiadomości, wiadmomości, kraj, porady, gospodarka, prawo, wiadmości, prawo cywilne
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz