Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Mężczyzna zabarykadował się z rodziną. Grozi wysadzeniem budynku

0
Podziel się:

Sławomir Konieczny z lubuskiej policji, który jest na miejscu, powiedział, że motywy działania 43-latka nie są znane.

Mężczyzna zabarykadował się z rodziną. Grozi wysadzeniem budynku
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

Mężczyzna zabarykadował się domu w miejscowości Trzebule koło Zielonej Góry. Grozi, że, posługując się butlą gazu, wysadzi budynek, w którym są też jego żona i 13-letni syn. Wcześniej z mieszkania uciekła 16-letnia córka desperata.

aktualizacja 22:23:00

_ Staramy się ustalić co jest powodem postępowania tego człowieka. Udało się nawiązać z nim kontakt, obecnie trwają negocjacje z 46-latkiem. Najważniejsza dla nas jest to, aby nie doszło do nieszczęścia _ - powiedział Sławomir Konieczny, rzecznik lubuskiej policji.

Rzecznik dodał, że zanim doszło do kryzysowej sytuacji z mieszkania wyszła 16-letnia córka mężczyzny.

Na miejscu jest nie tylko policja, ale także straż pożarna i pogotowie. Osoby z drugiego mieszkań znajdującego się w tym samym budynku zostały poproszone o opuszczenie swojego domu.

Czytaj więcej w Money.pl
W Polsce ofiary nie mają szans na pomoc Wobec sprawców przemocy domowej sądy najczęściej - w 80 procentach analizowanych przez przypadków - orzekają wyroki w zawieszeniu.
Castro oskarżony. Gwałcił porwane kobiety? Amerykanin Ariel Castro, w którego mieszkaniu odnaleziono trzy kobiety zaginione bez wieści dziesięć lat temu, pojawił się w czwartek przed sądem.
Zabił rodziców, a dziecko kolbą od karabinu Ze wstępnych oględzin lekarza sądowego wynikało, że rodzina mogła zginąć od strzałów.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)