Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Meksykańska policja aresztowała obcokrajowców

0
Podziel się

Na zachodzie Meksyku aresztowano siedmiu obcokrajowców podejrzanych o
pedofilię.

Meksykańska policja aresztowała obcokrajowców
(Polaris Images/East News)
bEieXsTF

Jak poinformował wczoraj dziennik _ El Universal _, powołując się na prokuraturę, co najmniej dwóch z nich może należeć do międzynarodowej siatki pedofilskiej.

Podejrzani zostali zatrzymani w ostatnich dniach podczas operacji policyjnej w mieście Puerto Vallarta w stanie Jalisco.

Wszyscy byli poszukiwani międzynarodowymi listami gończymi. Co najmniej czterech z aresztowanych mężczyzn pochodzi ze Stanów Zjednoczonych.

bEieXsTH
Czytaj więcej w Money.pl
Pedofilia w Kościele. 400 przypadków rocznie Ze statystyki wynika, że rocznie Watykan otrzymuje około 400 doniesień na temat seksualnego wykorzystywania nieletnich przez przedstawicieli duchowieństwa.
Zgwałcił 11-latkę? Już kiedyś go za to karano Ofiara gwałtu trafiła do szpitala. Została przesłuchana przez biegłego, który potwierdził wiarygodność jej zeznań.
Pedofilia nauczycieli. Chiny prowadzą śledztwo Państwowe Biuro ds. Zagranicznych Ekspertów, które wydaje cudzoziemcom certyfikaty uprawniające do uczenia w Chinach, wystosowało pilne obwieszczenie w sprawie kontroli codziennych zajęć nauczycieli
bEieXsUi
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)