Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Mecz Brazylia - Japonia. Lato pokrzyżuje plany Wrocławia?

0
Podziel się:

- To nieprawdopodobnie koliduje - stwierdził prezes PZPN, gdy usłyszał, że we Wrocławiu ma grać Japonia z Brazylią.

Mecz Brazylia - Japonia. Lato pokrzyżuje plany Wrocławia?
(AGENCJA SE/EAST NEWS)

PZPN może zablokować mecz Brazylii z Japonią we Wrocławiu. W tym samym dniu Polska gra z Anglią na Narodowym w Warszawie. _ - To nieprawdopodobnie koliduje - _ twierdzi Grzegorz Lato.

Mecz organizują władze Wrocławia, Brazylia i Japonia miałyby się zmierzyć na nowym stadionie przy alei Śląskiej. Co ciekawe, organizator porozumiał się z federacjami tych krajów, ale pominął Polski Związek Piłki Nożnej.

Jeśli reprezentacja obcego kraju chce zagrać w Polsce, to musi mieć aprobatę federacji PZPN, powiedział Grzegorz Lato. _ - Nie może być w tym samym terminie i praktycznie o tej samej godzinie meczu Brazylia Japonia we Wrocławiu i Polska Anglia w Warszawie - _ zastrzegł prezes.

Lato dodał, że kontaktował się już w tej sprawie z Rafałem Dudkiewiczem, prezydentem Wrocławia. Powiedział mu w telefonicznej rozmowie, że sprawę meczu w dniu 16 października musi _ jeszcze przemyśleć _. Wrocław ma teraz spory problem, bowiem termin w połowie października ustaliła federacja FIFA i ciężko będzie ją już zmienić.

Czytaj więcej o działalności PZPN w Money.pl
Manager znanej drużyny zatrzymany przez CBA Były menadżer Groclinu Grodzisk Wielkopolski Władysław K. został zatrzymany przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego.
Kręcina wróci, bo Lato się pomylił? Możliwe Po słynnej aferze podsłuchowej, zarząd PZPN zdecydował, że sekretarz generalny związku Zdzisław Kręcina zostanie odwołany.
Jest nowe losowanie biletów na Euro 2012 Dziś w południe rozpoczęło się losowanie biletów na Euro 2012 z puli Polskiego Związku Piłki Nożnej.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)