Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Matka Madzi na wolności. Jest decyzja sądu

0
Podziel się:

Mało prawdopodobne by kobieta nakłaniała kogoś do fałszywych zeznań - orzekł sąd.

Matka Madzi na wolności. Jest decyzja sądu
(AGENCJA SE/EAST NEWS)

Katarzyna W., matka nieżyjącej Madzi wyjdzie na wolność. Sąd okręgowy w Katowicach pozytywnie rozpatrzył zażalenie obrońcy dziewczyny, na decyzję o areszcie. Wniosek, prokuratura argumentowała obawą matactwa i ucieczki podejrzanej. Sąd orzekł, że nie ma dowodów na to by kobieta nakłaniała kogoś do fałszywych zeznań.

W Sosnowcu odbędzie się dziś pogrzeb półrocznej Magdy. Mimo uchylenia decyzji o areszcie Katarzyna W., nie weźmie udziału w pogrzebie córki. Dziewczyna została aresztowana na dwa miesiące pod zarzutem nieumyślnego spowodowania jej śmierci.

Rodzina prosi dziennikarzy o niefilmowanie i nierobienie zdjęć podczas uroczystości pogrzebowych. Msza rozpocznie się o godz. 14 w sosnowieckim kościele pw. św. Józefa Rzemieślnika. Po mszy ciało Magdy zostanie złożone do grobu na pobliskim cmentarzu.

Magda była poszukiwana od 24 stycznia. Początkowo jej matka utrzymywała, że dziewczynka została porwana. Blisko dwa tygodnie temu kobieta przyznała, że dziecko zginęło w wyniku nieszczęśliwego wypadku i wskazała miejsce ukrycia zwłok. Niemowlę miało upaść na podłogę i uderzyć o próg w mieszkaniu. Wstępne wyniki sekcji zwłok wykazały, że Magda zmarła w wyniku urazu głowy.

Wiadomość o zniknięciu dziewczynki skupiła uwagę całej Polski, a późniejsze doniesienia o śmierci Magdy i aresztowaniu jej matki na długo stały się głównym tematem wielu krajowych mediów.

wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)