Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
tadeusz cymański
28.05.2012 07:12

Marsz Wolnej Konopi. Palikot zapalił skręta?

Podczas Marszu Wolnej Konopi Janusz Palikot przyjął skręta, podanego mu przez osobę z tłumu. Twierdzi, że to mogła być marihuana.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Grzegorz Jakubowski)

*Wszystkie kluby parlamentarne negatywnie oceniły zachowanie Janusza Palikota podczas Marszu Wolnej Konopi. Polityk zapalił skręta, którego podał mu ktoś z tłumu. *

Zdaniem samego Palikota to mogła być marihuana: -_ Moim zdaniem tak, ale ja nie jestem specjalistą wielkim _- skwitował.

Teraz przyszedł czas na konsekwencje. Poseł Platformy Obywatelskiej, Sławomir Neumann uważa, że Palikot powinien je ponieść._ - Mam nadzieję, że sam zrzeknie się immunitetu i da prokuraturze możliwość zbadania tej sprawy _- stwierdził.

Podobnie uważa Marek Siwiec z SLD. _ - Powinna zostać zawiadomiona właściwa prokuratura przez pana Palikota, że popełnił to przestępstwo. _

POSŁUCHAJ, JAK POLITYCY KOMENTUJĄ ZACHOWANIE JANUSZA PALIKOTA:

Źródło: IAR

Jacka Sasina z Pis zaniepokoiło to, że na miejscu nie zareagowała policja. _ - Nie może to być uzależnione od tego, kto to prawo łamie. Czy łamie je zwykły obywatel, czy znany polityk, to reakcja powinna być taka sama. _

Tadeusz Cymański z Solidarnej Polski uważa z kolei, że najgorsze jest to, że Palikot daje zły przykład młodym ludziom._ - Janusz Palikot swój elektorat - młody, na haju i bez haju - utrzymuje, nawet rozwija, ale to jest bardzo szkodliwe społecznie. _

Czytaj więcej w Money.pl
Bez incydentów, ale 29 osób w areszcie Marsz odbył się bez incydentów, policja zatrzymała jednak 29 osób - głównie za posiadanie narkotyków.
Palikot zapalił "skręta". Z marihuaną? Zrobił to podczas wystąpienia na Marszu Wolnej Konopi, który sprowadził przed Sejm kilka tysięcy zwolenników zalegalizowania marihuany.
Złapali go za 3 kg trawki. Palikot idzie go bronić Lider Ruchu Palikota zapowiedział, że pojutrze jego ugrupowanie pójdzie w marszu w obronie lidera Wolnych Konopi, aresztowanego za posiadanie 3 kg marihuany.

_ _

Tagi: tadeusz cymański, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, najważniejsze, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz