Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Mariusz N. dziś usłyszy zarzuty

0
Podziel się:

Przesłuchanie rozpoczęło się przed południem w prokuraturze w Otwocku. Mariusz N. był poszukiwany międzynarodowym listem gończym, został ujęty we Francji.

Mariusz N. dziś usłyszy zarzuty
(East News)

Po raz pierwszy przesłuchiwany jest Mariusz N., który jest podejrzany o potrącenie samochodem 13-latka i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Chłopiec zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło 11 grudnia ubiegłego roku w Czarnówce pod Otwockiem. Dziś sprawca wypadku najprawdopodobniej usłyszy zarzuty.

Przesłuchanie rozpoczęło się przed południem w prokuraturze w Otwocku. Mariusz N. był poszukiwany międzynarodowym listem gończym, został ujęty we Francji. W ubiegłym tygodniu przewieziono go do kraju. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna był już karany za identyczne przestępstwo w przeszłości. Teraz ma usłyszeć zarzut spowodowania śmiertelnego wypadku, nieudzielenia pomocy i ucieczki. Grozi za to do 12 lat więzienia.

Czytaj więcej w Money.pl
Motorniczy usłyszał zarzuty. Grozi mu... _ - Mężczyźnie grozi kara do 12 lat więzienia - _ poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania.
Sprawa znanej okulistki wróci do sądu W listopadzie 2013 roku sąd rejonowy uniewinnił oskarżoną od 13 zarzutów korupcyjnych w związku z pełnioną przez nią funkcją dyrektor publicznego szpitala. Prokuratura skierowała do sądu apelację.
Korupcja w straży. Brali łapówki od kierowców Według ustaleń śledztwa do korupcji dochodziło od grudnia 2010 do października 2011 roku. Strażnicy przyjmowali łapówki od sprawców wykroczeń - najczęściej chodziło o parkowanie w niedozwolonym miejscu.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)