Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
józef oleksy
18.01.2015 11:11

"Magdalena Ogórek musi się przygotować na ataki"

Dziś w Sejmie Ogórek ma zostać oficjalnie zaprezentowana jako kandydatka SLD na prezydenta.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Marcin Obara)

Magdalena Ogórek musi być przygotowana na ataki ze strony mediów i innych partii. Ekspert od wizerunku, Mirosław Oczkoś z SGH mówił, że nawet jeśli oskarżenia okażą się nieprawdziwe, to i tak pogorszą jej notowania u wyborców.

Dziś w Sejmie Ogórek ma zostać oficjalnie zaprezentowana jako kandydatka SLD na prezydenta. Powinna się też odnieść do informacji o możliwych malwersacjach finansowych jej męża. Według Mirosława Oczkosia tłumaczenie się z tego i z innych spraw, o których piszą media, dla Ogórek będzie niezmiernie trudne, bo do kandydatki SLD zawsze się coś _ przyklei _. _ Z kolei mówienie, że są to po prostu brutalne ataki jest niewystarczające _ - dodał.

Zdaniem eksperta Magdalena Ogórek, choć jest skazywana na porażkę przez media, wcale nie jest taką złą kandydatką. Jest młoda, kompetentna, dynamiczna, może przyciągnąć do siebie młodych ludzi i dać SLD chwilę oddechu przed wyborami parlamentarnymi. Jednak, jak ocenił gość Polskiego Radia 24, SLD w fatalny sposób ogłosiło informację o jej kandydaturze - w dniu, kiedy zmarł Józef Oleksy.

Prezentacja Magdaleny Ogórek odbędzie się o 13.30 w Sejmie.

Czytaj więcej w Money.pl
Ogórek przedstawi założenia swojego programu Kandydatka SLD chce zaprezentować propozycję prezydentury czynnej, takiej która będzie dostrzegała problemy młodych ludzi, emigracji, bezrobocia, wysokich podatków, służby zdrowia.
Tusk przyjedzie do Polski. Mimo krytyki Szef Rady Europejskiej weźmie udział w pogrzebie byłego premiera Polski Józefa Oleksego.
Napieralski: Jestem w szoku, łzy się cisną _ - Ja 20 lat jestem w tej partii. 20 lat! _- emocjonuje się polityk.
Tagi: józef oleksy, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz