Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Loty z Polski do Rosji. Będą dłuższe kontrole?

0
Podziel się

Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego wprowadził dodatkowe środki bezpieczeństwa na loty z Polski do Rosji.

Loty z Polski do Rosji. Będą dłuższe kontrole?
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEiRxiIB

Pasażerowie lecący do Rosji muszą stawić się wcześniej na lotnisko, gdyż może się wydłużyć czas kontroli. Dzisiaj prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego wprowadził bowiem dodatkowe środki bezpieczeństwa na loty z Polski do Rosji.

Ma to związek z rozpoczynającymi się w piątek Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi 2014 w Soczi i będą obowiązywały do ich zakończenia, 23 lutego.

- _ Mając na uwadze, że dodatkowe procedury mogą wydłużyć czas kontroli bezpieczeństwa zaleca się, aby pasażerowie podróżujący do Rosji przybywali na lotniska z odpowiednim wyprzedzeniem _ - powiedziała rzeczniczka ULC Marta Chylińska. Nie ujawniła, o jakie dodatkowe środki bezpieczeństwa chodzi. Tłumaczyła, że ze względu właśnie na bezpieczeństwo, ULC ich nie może ujawnić.

bEiRxiID

Urząd przypomniał, że regularne loty z Polski do Rosji odbywają się z dwóch portów lotniczych: Lotniska Chopina w Warszawie i z lotniska im. Jana Pawła II Kraków-Balice.

Czytaj więcej w Money.pl
Polowanie na kierowców wracających z Rosji Warmińsko-mazurscy celnicy ukarali ponad pół tysiąca kierowców, wwożących do Polski zarobkowo paliwo zza wschodniej granicy.
Rosjanie wolą świętować w Polsce Wielu mieszkańców obwodu kaliningradzkiego prawosławne święta Bożego Narodzenia, które zaczynają się 6 stycznia, będzie świętować w Polsce.
Rosja znów odsyła tony polskiej żywności Trwa procedura zmierzającą do pociągnięcia właściciela ładunku do odpowiedzialności.
bEiRxiJe
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)