Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
polska
07.02.2014 12:47

Loty z Polski do Rosji. Będą dłuższe kontrole?

Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego wprowadził dodatkowe środki bezpieczeństwa na loty z Polski do Rosji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Pasażerowie lecący do Rosji muszą stawić się wcześniej na lotnisko, gdyż może się wydłużyć czas kontroli. Dzisiaj prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego wprowadził bowiem dodatkowe środki bezpieczeństwa na loty z Polski do Rosji.

Ma to związek z rozpoczynającymi się w piątek Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi 2014 w Soczi i będą obowiązywały do ich zakończenia, 23 lutego.

- _ Mając na uwadze, że dodatkowe procedury mogą wydłużyć czas kontroli bezpieczeństwa zaleca się, aby pasażerowie podróżujący do Rosji przybywali na lotniska z odpowiednim wyprzedzeniem _ - powiedziała rzeczniczka ULC Marta Chylińska. Nie ujawniła, o jakie dodatkowe środki bezpieczeństwa chodzi. Tłumaczyła, że ze względu właśnie na bezpieczeństwo, ULC ich nie może ujawnić.

Urząd przypomniał, że regularne loty z Polski do Rosji odbywają się z dwóch portów lotniczych: Lotniska Chopina w Warszawie i z lotniska im. Jana Pawła II Kraków-Balice.

Czytaj więcej w Money.pl
Polowanie na kierowców wracających z Rosji Warmińsko-mazurscy celnicy ukarali ponad pół tysiąca kierowców, wwożących do Polski zarobkowo paliwo zza wschodniej granicy.
Rosjanie wolą świętować w Polsce Wielu mieszkańców obwodu kaliningradzkiego prawosławne święta Bożego Narodzenia, które zaczynają się 6 stycznia, będzie świętować w Polsce.
Rosja znów odsyła tony polskiej żywności Trwa procedura zmierzającą do pociągnięcia właściciela ładunku do odpowiedzialności.
Tagi: polska, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz