Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
raport millera
22.07.2011 11:45

Loty najważniejszych osób w państwie pod lupą NIK

Podczas prezentacji ustaleń NIK-u w MON-ie doszło do nerwowej wymiany zdań z szefem resortu Bogdanem Klichem

Podziel się
Dodaj komentarz
(kprm.gov.pl)

Późną jesienią ukaże się raport Najwyższej Izby Kontroli na temat organizacji lotów najważniejszych osób w państwie.

Rzecznik Izby Paweł Biedziak powiedział, że kontrola nie dotyczy bezpośrednio katastrofy smoleńskiej, ale raczej jej tła.

- _ Nie ustalamy przyczyn katastrofy. NIK bada otoczenie prawne i organizacyjne. Jak organizowano wyjazdy najważniejszych osób w państwie od 2004 do 2010 roku _ - mówi Biedziak.

Dzisiejsza prasa donosi, że podczas prezentacji ustaleń NIK-u w MON-ie doszło do nerwowej wymiany zdań z szefem resortu Bogdanem Klichem. Rzecznik Paweł Biedziak mówi jednak, że to nic nadzwyczajnego. - _ Każdy ma prawo przedstawić swoje argumenty. Może to zrobić spokojnie, lub emocjonalnie _- mówi rzecznik NIK.

POSŁUCHAJ RZECZNIKA NIK:

Premier Donald Tusk zapowiedział, że za tydzień opinia publiczna zostanie zapoznana z najważniejszymi tezami raportu ministra Jerzego Millera. Szef MSWiA stoi na czele państwowej komisji wyjaśniającej okoliczności katastrofy smoleńskiej.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/192/t95680.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/katastrofa;smolenska;co;jest;w;raporcie;millera,122,0,874362.html) Dotarli do raportu. "Oto przyczyna katastrofy? Na sekundy przed tragedią piloci prezydenckiego TU-154 próbowali poderwać samolot przy użyciu przycisku automatycznego odejścia. Dlaczego nie zadziałał?
[ ( http://static1.money.pl/i/h/48/t132144.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/raport;millera;wiemy;dlaczego;trzeba;czekac;tak;dlugo,73,0,874057.html) Raport Millera: Znamy powód opóźnienia Jerzy Miller tłumaczył Jarosławowi Gowinowi długi czas oczekiwania na publikację raportu smoleńskiego. Poseł twierdzi, że nie ma tu drugiego dna.
Tagi: raport millera, raport, wiadomości, kraj, wiadmomości, gospodarka, prawo, najważniejsze, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz