Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
lot
31.05.2014 06:50

LOT reaguje na stytuację na Ukrainie

Wykupione bilety na rejsy z Warszawy do Odessy, do końca czerwca pasażerowie mogą zmienić bezpłatnie rezerwację i wybrać inną datę podróży w ciągu roku.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Iwanczuk/Reporter)

Ze względu na zaostrzenie konfliktu na UkrainieUkrainie, pasażerowie PLL LOT mający wykupione bilety na rejsy z Warszawy do Odessy, do końca czerwca mogą zmienić bezpłatnie rezerwację i wybrać inną datę podróży w ciągu roku.

_ - Każdy, kto kupił bilet LOT-u na trasie z i do Odessy, na podróż mającą odbyć się w terminie do 1-30 czerwca 2014 roku, może zmienić bezpłatnie rezerwację i wybrać inny dowolny termin na przestrzeni roku _ - poinformowała w piątek spółka w komunikacie. Procedurą tą objęci są pasażerowie, którzy zakupili bilety przed 25 kwietnia.

Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych ponownie wezwało w środę polskich obywateli do opuszczenia obwodów donieckiego i ługańskiego na Ukrainie oraz _ niepodejmowania pod żadnym pozorem podróży na ich teren _. Resort apeluje, aby nie podróżować też do obwodów charkowskiego, dniepropietrowskiego i zaporoskiego.

Resort podkreślił jednocześnie, że ze względu na aneksję Półwyspu Krymskiego oraz wynikający z tego faktu brak możliwości zapewnienia obywatelom polskim opieki konsularnej na tym obszarze, w mocy pozostaje również zalecenie jego natychmiastowego opuszczenia z 8 marca br. MSZ podtrzymuje też wcześniejsze apele _ o całkowite powstrzymanie się od podróży do obwodów charkowskiego, dniepropietrowskiego i zaporoskiego _. _ Osoby już przebywające w tych regionach powinny zachować szczególną ostrożność _ - zaznaczono.

PLL LOT zapewnia, że rejsy do Kijowa i Lwowa realizowane są bez zakłóceń, według rozkładu lotów.

Zmiany rezerwacji pasażerowie mogą dokonać dzwoniąc do call center LOT-u na numery: 801 703 703 (w Polsce) lub +48 22 577 99 52 (za granicą).

PLL LOT na trasie Warszawa-Odessa lata codziennie, a w czwartki - dwa razy dziennie. Loty ze stolicy Polski do Lwowa odbywają się także codziennie, a we wtorki, środy i piątki - dwa razy dziennie. Z Warszawy do Kijowa przewoźnika lata raz dziennie, a w poniedziałki, środy i piątki - dwa razy dziennie.

Czytaj więcej w Money.pl
Mobilizacja rosyjskiej armii z powodu jednego człowieka _ Pewnych rzeczy Putin nie przewidział. Jeśli ktoś się bawi zapałkami, musi brać pod uwagę, że może wzniecić pożar, którego nie będzie wstanie opanować _ - przekonuje Cezary Harasimowicz.
Faworyt wyborów na Ukrainie ostro o Rosji Uznawany za faworyta wyborów prezydenckich na Ukrainie zapowiedział też walkę z korupcją i podkreślił, że będzie wszystkimi dostępnymi środkami chronił mieszkańców wschodniej części kraju.
Tagi: lot, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz