Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Łódź: Pijany kierowca potrącił kobietę z dzieckiem

0
Podziel się

Uciekający przed policją kierowca w centrum Łodzi potrącił kobietę prowadzącą po chodniku wózek z rocznym dzieckiem. Kobieta zmarła w trakcie reanimacji.

Łódź: Pijany kierowca potrącił kobietę z dzieckiem
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)
bEgJMSgl

Uciekający przed policją kierowca w centrum Łodzi potrącił kobietę prowadzącą po chodniku wózek z rocznym dzieckiem. Kobieta zmarła w trakcie reanimacji. Dziecko trafiło do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Sprawca wypadku był pijany.

Do tragedii doszło u zbiegu ulic Wschodniej i Rewolucji; sprawca uciekał tędy przed pościgiem policji, która przed godz. 19 otrzymała informację, że na ul. Nowomiejskiej czerwonym mercedesem jedzie pijany mężczyzna.

_ - Funkcjonariusze szybko wyłapali pojazd na ul. Pomorskiej, jednak kierowca nie zatrzymał się do kontroli. Skręcił w ul. Wschodnią i uciekał nią pod prąd. Skręcając w ul. Pomorską stracił panowanie nad pojazdem i wjechał na chodnik, którym szła młoda kobieta z rocznym dzieckiem w wózku _ - powiedziała PAP Joanna Kącka z łódzkiej policji.

bEgJMSgn

Uderzona przez samochód kobieta zmarła w karetce, w drodze do szpitala. Dziecko nie doznało poważniejszych obrażeń, ale zostało przewiezione do szpitala przy ul. Spornej.

Sprawca wypadku trafił w ręce policji u zbiegu ulic POW i Narutowicza, gdzie również stracił panowanie nad samochodem, _ skosił _ barierki i zatrzymał się na znaku drogowym. Jego stan wskazuje na spożycie alkoholu. Nie jest wykluczone, że używał również innych środków odurzających. Zostanie to ustalone po badaniu krwi.

Czytaj więcej w Money.pl
Pijany kierowca staranował przystanek. Są ranni Do wypadku doszło w Łodzi. Policja zatrzymała dwóch mężczyzn jadących samochodem.
Potrącił kobiety i uciekł. Policja szuka pirata Kobiety szły chodnikiem w Kielcach. Ok. godz. 16.15 zostały potrącone przez BMW. Obie zmarły na miejscu.
Tyle ofiar jeszcze nie było. Tragiczny bilans... Podczas długiego weekendu na drogach doszło do 458 wypadków, w których zginęło 49 osób, a 598 zostało rannych. To więcej niż w zeszłym roku.
bEgJMSgO
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)