Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
policja
10.01.2013 20:02

List gończy za podejrzanym o usiłowanie zabójstwa

Policja poszukuje 22-letniego mieszkańca Łodzi, Sergiusza Jakubca, podejrzanego o usiłowanie zabójstwa.

Podziel się
Dodaj komentarz
(materialy policyjne)

Policja poszukuje 22-letniego mieszkańca Łodzi, Sergiusza Jakubca, podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. List gończy za mężczyzną opublikowała łódzka prokuratura. Podejrzanemu grozi kara dożywotniego więzienia.

- _ Według wstępnych ustaleń 23 grudnia zeszłego roku podejrzany wraz z czterema swoimi kolegami chciał wejść do jednego z klubów na ul. Moniuszki w Łodzi. Pracownicy ochrony nie chcieli jednak ich wpuścić. Wcześniej cała piątka została wyproszona z innego pubu za agresywne zachowanie _ - wynika z informacji rzecznika łódzkiej prokuratury Krzysztofa Kopanii.

W czasie, kiedy trwała _ przepychanka _ z ochroną, z klubu wychodził wraz ze swoją dziewczyną oraz dwoma kolegami 31-letni łodzianin. Zwrócił on mężczyznom uwagę, że blokują drzwi. Uwaga ta wywołała agresję u podejrzanego, który wyciągnął z kieszeni składany nóż i ugodził nim pięciokrotnie 31-latka. Ranił też dziewczynę. Następnie uciekł, podobnie jak jego koledzy.

Poszkodowany w stanie bardzo ciężkim został przewieziony do szpitala, gdzie przebywa do chwili obecnej. Ze względu na jego stan zdrowia prokuraturze nie udało się go jeszcze przesłuchać.

Jak informuje policja, Sergiusz Jakubiec ma 22 lata i mieszka przy ulicy Kosodrzewiny w Łodzi. Ma ok. 186-190 cm wzrostu, waży około 90 kg. Jest szatynem, ma krótkie włosy i wysokie czoło.

Wszystkie osoby, które znają miejsce jego pobytu lub mają jakieś informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z policją pod nr. tel. (42) 665 14 85, (42) 665 14 01 lub 997.

Jednocześnie policja i prokuratura przypominają, że za ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce grozi kara do lat 5 więzienia.

Czytaj więcej w Money.pl
To było jednak samobójstwo. Prokuratura... Na ciele denata nie ujawniono żadnych obrażeń, które mogłyby wskazywać na udział w zdarzeniu osób trzecich.
Strzelanina w Sanoku. Trwają negocjacje Razem z mężczyzną w mieszkaniu jest druga osoba. Nie wiadomo czy faktycznie przyznał się w internecie do zabójstwa.
Policja pochwaliła się nowymi informacjami Więcej przestępstw gospodarczych i narkotykowych. Mniej było zabójstw, groźnych napadów i kradzieży. Policja podsumowuje miniony 2012 rok.
Tagi: policja, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz