Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Lasek nie przyjdzie na debatę Macierewicza

0
Podziel się:

Debata na temat przyczyn katastrofy smoleńskiej miała odbyć się w Sejmie w ubiegłą środę. Została jednak przełożona.

Lasek nie przyjdzie na debatę Macierewicza
(Adam Guz/Reporter)

Eksperci zespołu parlamentarnego Antoniego Macierewicza przedstawią dziś najnowsze ustalenia oraz materiał dowodowy w sprawie przyczyn katastrofy smoleńskiej.

Przedstawiciele zespołu Macieja Laska na to spotkanie mimo zaproszenia na pewno nie przyjdą. _ - Miejsce na naukową dyskusję nie jest u boku polityków, lecz na naukowych konferencjach - _powiedział Maciej Lasek. _ Jedynym miejscem gdzie można prowadzić dysputę naukową może być zaproponowana przez prof. Kleibera konferencja naukowa. I na takiej konferencji członkowie naszego zespołu na pewno by się pojawili - _mówi Lasek.

Debata na temat przyczyn katastrofy smoleńskiej miała odbyć się w Sejmie w ubiegłą środę. Została jednak przełożona, bo według Macierewicza - _ pojawił się nowy, istotny materiał, który mówi o działaniach rządu Donalda Tuska _.

Maciej Lasek przypomina jednak, że do tej pory mimo licznych apeli eksperci zespołu parlamentarnego nie przedstawili materiałów źródłowych, na podstawie których formułują swoje tezy. Dlatego dziś eksperci jego zespołu przy KPRM przedstawią kolejne własne ustalenia na własnej konferencji. _ Przedstawimy nowe i ciekawe informacje opisujące w sposób obrazowy jak doszło do tej katastrofy _ - dodaje Maciej Lasek.

Natomiast w debacie ekspertów Macierewicza mają uczestniczyć przedstawiciele rodzin ofiar katastrofy, w tym szef PiS Jarosław Kaczyński. Referaty wygłoszą dr Bogdan Gajewski, prof. Kazimierz Nowaczyk i prof. Wiesław Binienda.

Czytaj więcej w Money.pl
Dowód na zamach w Smoleńsku sfałszowany _ Kluczowy dowód wykorzystany przez zespół Macierewicza, został zmanipulowany _. Polityk PiS odpowiada.
"To pewne, że w Smoleńsku były dwa wybuchy" Służby rosyjskie zamieszane w katastrofę? Zespół Antoniego Macierewicza ujawnia szczegóły.
Zaskakujące słowa w sprawie Smoleńska Stefan Niesiołowski domaga się głowy szefa PAN: _ on uwiarygadnia raka, który toczy Polskę _.
"Macierewicz to szkodnik wyjątkowej skali" Zdaniem Donalda Tuska, szef parlamentarnego zespołu ds. katastrofy smoleńskiej nie walczy o prawdę, lecz o swoją pozycję w PiS.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)