Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kwaśniewski chce reakcji na agresję Rosji

0
Podziel się:

- Obama jest gotów rzucić na szalę swój autorytet i pieniądze - powiedział Aleksander Kwaśniewski.

Kwaśniewski chce reakcji na agresję Rosji
(Reporter)
bECgXuKt

- _ Zadaniem Baracka Obamy będzie zarówno zapewnienie bezpieczeństwa naszemu regionowi, jak i sprawienie, by NATO umiało odpowiedzieć na agresywne zamiary Rosji _- powiedział Aleksander Kwaśniewski.

Zdaniem Kwaśniewskiego trzeba poczekać na reakcję innych państw NATO, a także realizację zapowiedzi amerykańskiego prezydenta m.in. na temat przeznaczenia miliarda dolarów na zwiększenie obecności wojskowej w Europie Wschodniej.

- _ Jest sporo do roboty, ale dobrze, że Obama powiedział to w kategoriach przywództwa. Wie, co chce zrobić w świecie Zachodu. Jest gotów rzucić na szalę swój autorytet i pieniądz _ - powiedział Kwaśniewski.

bECgXuKv

-_ Można powiedzieć, że dzisiejszym wystąpieniem Obama zgłosił się do przywództwa świata zachodniego _ - dodał.

Czytaj więcej w Money.pl
Włochy: Obama rzuca wyzwanie Moskwie Włoskie radio i telewizja, agencje i prasa obszernie informują o wizycie prezydenta Stanów Zjednoczonych w Polsce i jego rozmowach przede wszystkim na temat kryzysu ukraińskiego.
Prezydent USA w Polsce. Jest reakcja Rosji na słowa Obamy _ - Jeśli USA wykorzystują sytuację na Ukrainie do prężenia muskułów, to nic dobrego z tego nie wyniknie - _ uważa ambasador Rosji przy ONZ.
"Rosja zmusza NATO do działania" Minister obrony USA Chuck Hagel skrytykował agresywne działania Rosji na Ukrainie.
bECgXuKW
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)