Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Książę zatrzymany w Pałacu Buckingham. Przez pomyłkę

0
Podziel się:

Policjanci wycelowali w stronę księcia Andrzeja broń i kazali mu położyć się na ziemi. Ten z trudem wytłumaczył im, kim jest naprawdę.

Książę zatrzymany w Pałacu Buckingham. Przez pomyłkę
(wikipedia/CC BY 3.0 BR/ Roosewelt Pinheiro/ABr)

Londyński The Sunday Express donosi o zatrzymaniu przez ochronę Pałacu Buckingham syna królowej Elżbiety II. Uzbrojeni policjanci nie rozpoznali księcia Andrzeja, kazali mu podnieść ręce i położyć się na ziemi.
Relacjonując zdarzenie, do którego doszło w środę w pałacowych ogrodach, _ Sunday Express _ twierdzi, że policjanci wzięli księcia za włamywacza. Obaj mieli skierować na niego broń i 53-letni książę Andrzej z trudem wytłumaczył im, kim jest naprawdę. Gazeta przypuszcza, że drugi syn królowej musiał się najeść strachu, mimo że w czasie wojny falklandzkiej w 1982 roku służył jako pilot helikoptera Marynarki Królewskiej. Po wyjaśnieniu nieporozumienia książę Andrzej podobno ostro zwymyślał obu policjantów.

Dwa dni wcześniej na terenie Pałacu Buckingham aresztowano mężczyznę podejrzanego o włamanie w celach kryminalnych. _ Sunday Express _ sądzi, że może to tłumaczyć nerwowość policjantów, dziwi się jednak, że nie rozpoznali od razu syna królowej. Scotland Yard przyznaje, że prowadzi wewnętrzne dochodzenie w sprawie incydentu, ale dementuje informację, jakoby policjanci skierowali broń w stronę księcia.

Czytaj więcej w Money.pl
Chciał okraść królową z klejnotów 38-letniego mężczyznę aresztowano w państwowych apartamentach, gdzie zorganizowano wystawę koronacyjnych klejnotów, w tym diamentowego naszyjnika wykonanego dla królowej Wiktorii w 1858 r.
Demonstracje w Londynie. 160 zatrzymanych Większość zatrzymanych to muzułmanie - uczestnicy znacznie liczniejszej kilkutysięcznej kontrdemonstracji, która odbyła się w bliskiej odległości od miejsca, gdzie zebrała się EDL.
Księżna Cambridge jako Madonna? Londyński artysta o pseudonimie Pegasus znalazł nietypowy sposób dla uczczenia narodzin syna brytyjskiego następcy tronu.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)