Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
działalność policji
17.08.2013 13:50

Kraków: Zarzuty dla matki zaniedbanego dziecka

Przed sądem rodzinnym toczy się postępowanie w sprawie opieki nad dzieckiem z wniosku ojca.

Podziel się
Dodaj komentarz
(filo/iStockphoto)

Zarzut narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia usłyszała matka 3-letniego chłopca, pozostawionego w zamkniętym mieszkaniu - poinformowała Katarzyna Padło z zespołu prasowego małopolskiej policji.

O sprawie powiadomił krakowską policję ojciec dziecka, który od kilku dni bezskutecznie próbował dostać się do mieszkania i skontaktować z 25-letnią matką chłopca.

Po wejściu do zamkniętego mieszkania na jednym z krakowskich osiedli funkcjonariusze znaleźli leżącego na łóżku trzyletniego chłopca. Dziecko ze śladami zaniedbań przewieziono do szpitala. Po zbadaniu przez lekarzy zostało przekazane pod opiekę ojcu.

Nie wiadomo, jak długo dziecko przebywało samo w domu - zostanie to ustalone w toku postępowania.

Matka po powrocie do mieszkania została zatrzymana przez policję. Jeszcze dziś prokuratura zadecyduje, czy wystąpi z wnioskiem o jej tymczasowe aresztowanie.

Przed sądem rodzinnym toczy się postępowanie w sprawie opieki nad dzieckiem z wniosku ojca.

Czytaj więcej w Money.pl
Uratowali skrajnie wyczerpanego chłopczyka Matka zostawiła trzylatka samego w domu na kilka dni. Policję wezwał ojciec.
Są zarzuty dla oprawców studentów z Krakowa W wyniku ataku, do którego doszło w sobotę w nocy w miasteczku studenckim AGH czterech studentów zostało odwiezionych do szpitala, stan dwóch z nich lekarze określali jako bardzo ciężki.
Strzały w centrum Krakowa. Co się dzieje? Funkcjonariusze zatrzymywali podejrzewanych do jednej z prowadzonych spraw. Strzały padły na ulicy Wielopole.
Tagi: działalność policji, kraków, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz