Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
23.01.2014 09:58

Krajowa Izba Odwoławcza popełniła przestępstwo?

Jedna z warszawskich firm zarzuca Izbie upublicznienie poufnych informacji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter)

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Warszawie złożyło donos do Prokuratury zarzucając Izbie upublicznienie poufnych informacji firmy.

To reakcja na ujawnienie przez Polskie Radio RDC fragmentów opinii biegłego pracującego na zlecenie Izby, z której wynika między innymi, że MPO w przetargu na odbiór śmieci w stolicy w kilku dzielnicach zaproponowało ceny poniżej kosztów wywozu śmieci.

Prezes MPO Krzysztof Bałanda pisze w oświadczeniu, że KIO ujawniając poufne dane działała na szkodę firmy i że ich upublicznienie jest skandaliczne i niezgodne z prawem.

Przedsiębiorstwo twierdzi, że doprowadziło to do olbrzymich strat wizerunkowych. Prezes MPO zamierza też obalić tezy biegłego zawarte w raporcie.

Czytaj więcej w Money.pl
AMD wprowadziło w błąd inwestorów? Jest pozew Inwestorzy zarzucają także AMD, że w fałszywym świetle przedstawiało znaczenie niesprzedanych...
Minister obrony przed sądem za korupcję Według aktu oskarżenia, w trakcie podróży służbowej do USA Bartak złożył przewodniczącemu rady nadzorczej Tatry Williamowi Cabanissowi propozycję, by firma ta przekazała mu kwotę 5 mln dolarów.
Palikot chce widzieć arcybiskupa przed sądem Lider Twojego Ruchu Janusz Palikot zaapelował do abp. Józefa Michalika, aby stawił się jutro przed sądem we Wrocławiu na procesie, który wytoczyła mu działaczka feministyczna Małgorzata Marenin.
Tagi: wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz