Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Korwin-Mikke: Najpierw wybory, potem Nowa Prawica

0
Podziel się:

Polityk nadal uważa, że jego partia ma szanse znaleźć się w parlamencie.

Korwin-Mikke: Najpierw wybory, potem Nowa Prawica
(Jakub Bułas/GFDL/Wikipedia)

Janusz Korwin - Mikke nie jest zaskoczony stanowiskiem Sądu Najwyższego w sprawie rejestracji jego komitetu wyborczego. Sąd nie rozpatrzył i nie rozpatrzy protestu wyborczego dotyczącego odmowy wydania zaświadczenia przez Państwową Komisję Wyborczą w celu rejestracji list wyborczych Nowej Prawicy w całej Polsce. Tą sprawą będzie można się zająć dopiero po wyborach.

Janusz Korwin - Mikke, który był gościem _ Sygnałów Dnia _ w radiowej Jedynce zapowiedział, że na razie zamierza skupić się na wyborach. Polityk potwierdził jednak, że do sprawy na pewno powróci po 9 października.

Korwin - Mikke zapowiedział, że jeśli jego ugrupowanie wygra wybory, będzie wprowadzać w życie zasadę _ chcącemu nie dzieje się krzywda _ . Wymienia tu m.in. zniesienie obowiązku ubezpieczania się, zapinania pasów w samochodzie, a także likwidację podatku dochodowego.

- _ Ameryka się rozwijała wspaniale do 1913 roku, kiedy nie było podatku dochodowego. Trzeba wrócić do tych czasów. Trzeba wprowadzić normalny system wymiaru sprawiedliwości, przywrócić karę śmierci dla morderców, zaostrzyć kary za najcięższe przestępstwa _ - wylicza Mikke.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI JANUSZA KORWIN-MIKKEGO:

Janusz Korwin - Mikke uważa, że jego partia ma szanse znaleźć się w parlamencie. Narzeka jednak na to, że jego ugrupowanie nie jest pokazywane w telewizji, w związku z czym ma problem z dotarciem do wszystkich wyborców.

Więcej na temat kampanii w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/97/t157025.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/pis;jestesmy;za;wiekszym;budzetem;tylko;sie;pomylilismy,104,0,917352.html) PiS: Jesteśmy za większym budżetem, tylko się pomyliliśmy Przedstawiciele partii zarzucają PO manipulację faktami. Twierdzą też, że Tusk zbyt boi się o swój wizerunek, by być skutecznym w Europarlamencie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/100/t95076.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/lewandowski;nie;obrazi;sie;jesli;wygra;pis,211,0,917203.html) Lewandowski nie obrazi się, jeśli wygra PiS Unijny komisarz będzie negocjował budżet nawet, jeśli zmieni się ekipa rządząca. Janusz Lewandowski odniósł się do wczorajszej wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/71/t156999.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/aniolki;pis;zabraly;glos;czy;maja;cos;do;powiedzenia,149,0,917141.html) Aniołki PiS zabrały głos. Czy mają coś do powiedzenia? _ - Nie chcemy uwodzić wyborców _- zapewniały na konferencji młode kandydatki partii.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)