Notowania

korupcja
22.04.2010 10:33

Korupcja w polskiej piłce - kolejne zatrzymanie

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało obserwatora PZPN.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Anita Patterson Peppers/Dreamstime.com)

Centralne Biuro Antykorupcyjne poinformowało o zatrzymaniu obserwatora PZPN. Ma ono związek ze śledztwem dotyczącym korupcji w polskiej piłce nożnej.

42-letni obserwator, były sędzia trzecioligowy, został zatrzymany rano w swoim miejscu pracy w Warszawie. Arkadiusz S. jest podejrzewany o ustawianie meczów klubu Heko Czermno. Mężczyzna jest przewożony do Prokuratury Apelacyjnej we Wrocławiu. Nie wiadomo kiedy usłyszy zarzuty.

Dziś sąd rozpatruje wniosek prokuratury o tymczasowe aresztowanie byłego sponsora i prezesa klubu Heko Czermno. 58-letni Henryk K. został zatrzymany przedwczoraj w Warszawie przez agentów CBA. Usłyszał pięć zarzutów dotyczących wręczania łapówek. Złożył wyjaśnienia, ale śledczy nie ujawniają jego treści.

Do tej pory w sprawie dotyczącej korupcji w futbolu funkcjonariusze CBA zatrzymali 137 osób, którym przedstawiono łącznie 817 zarzutów.

* [ ]( http://news.money.pl/artykul/kolejni;sedziowie;zatrzymani;w;sprawie;korupcji,197,0,552133.html ) [ Kolejni sędziowie zatrzymani w sprawie korupcji ]( http://news.money.pl/artykul/kolejni;sedziowie;zatrzymani;w;sprawie;korupcji,197,0,552133.html )
* [ Pierwszoligowy sędzia piłkarski zatrzymany ]( http://news.money.pl/artykul/pierwszoligowy;sedzia;pilkarski;zatrzymany,173,0,520109.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: korupcja, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, najważniejsze, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz