Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
korupcja w polsce
17.03.2013 18:39

Korupcja w Polsce. Urzędnicy wśród zatrzymanych przez CBA

Dziewięć osób, w tym trzech urzędników kontroli skarbowej i biznesmen, zostało zatrzymanych w związku ze sprawą o charakterze korupcyjnym.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter Poland)

Dziewięć osób, w tym trzech urzędników kontroli skarbowej i biznesmen, zostało zatrzymanych w związku ze sprawą o charakterze korupcyjnym - powiedziała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Małgorzata Wojciechowska.

Dodała, że podejrzanych zatrzymali funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego. PAP dowiedziała się ze źródeł zbliżonych do CBA, że zatrzymania miały miejsce w niedzielę rano.

Żadnych szczegółów na temat tej operacji nie podał rzecznik CBA Jacek Dobrzyński. _ - Prowadzimy działania, nie informujemy o ich przebiegu _ - powiedział.

O wspólnej akcji CBA i wywiadu skarbowego poinformowała w niedzielę stacja RMF FM. Powodem zatrzymania - jak podało radio - znanego miejscowego przedsiębiorcy i wszystkich pozostałych osób jest podejrzenie wręczania i przyjmowania łapówek.

Czytaj więcej w Money.pl
Urzędnik i inspektor budowlany w rękach CBA Grozi im kara do 10 lat więzienia.
Agent CBA przekroczył uprawnienia? Do Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce wpłynęło zawiadomienie sędziego Igora Tulei o możliwości przekroczenia uprawnień przez jednego z agentów CBA, tzw. dużego Tomka.
8 lekarzy z Łodzi brało łapówki od koncernów? Lekarze mieli otrzymywać korzyści majątkowe w kwotach od tysiąca do nawet 15 tys. złotych.
Tagi: korupcja w polsce, korupcja, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz