Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Korupcja w piłce nożnej. Akt oskarżenia przeciw byłemu sędzi piłkarskiemu w sądzie

Były sędzia piłkarski jest zamieszany w ustawienie prawdopodobnie 42 spotkań w rozgrywkach drugiej ligi piłkarskiej w latach 2003-05.

Podziel się
Dodaj komentarz
(ssalonso/Flickr)

Do sądu we Wrocławiu trafił akt oskarżenia przeciwko byłemu sędziemu piłkarskiemu - Grzegorzowi G.

Można w nim przeczytać, że G. jest zamieszany w _ ustawienie _ prawdopodobnie 42 spotkań w rozgrywkach drugiej ligi piłkarskiej w latach 2003-2005. Były warszawski sędzia miał oferować swoje _ usługi _ w procederze korupcyjnym, a łapówki miały być jego stałym źródłem dochodów.

Po zakończeniu kariery sędziego prawdopodobnie dalej uczestniczył w czynach zabronionych stając się jednym z najważniejszych, obok Ryszarda F. _ Fryzjera _ pośredników w ustawianiu meczów.

Czytaj więcej w Money.pl
W Tajlandii mecze na... kanale wojskowym W Tajlandii rządząca od czasu przewrotu junta wojskowa stara się "ocieplić" swój wizerunek i robi to za pomocą ... mundialu.
10 osób zatrzymanych po incydencie na meczu - _ Zidentyfikowaliśmy dużą, kilkunastoosobową grupę ultrasów. To oni przygotowali transparent, wnieśli go na trybunę, a następnie rozwiesili - _ mówi policja.
Policja zabezpieczała 1634 mecze w 2012 roku Z informacji Komendy Głównej Policji wynika, że pomiędzy kibicami dochodzi do zaplanowanych bójek, czyli tzw. ustawek.
Tagi: korupcja w piłce nożnej, fryzjer, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz