Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Piotr Kucharski
|

Koniec prac komisji hazardowej w lipcu?

0
Podziel się

Mirosław Sekuła chce ogłosić zmodyfikowany projekt sprawozdania z prac komisji.

Koniec prac komisji hazardowej w lipcu?
(PAP/Paweł Supernak)
bDTeNioR

Mirosław Sekuła chce już 30 lipca ogłosić zmodyfikowany projekt sprawozdania z prac komisji hazardowej. Komisja miałaby zakończyć pracę dwa miesiące przed terminem wyznaczonym przez Sejm._ _

_ - To powtórnie złożone sprawozdanie będzie jedynie różniło się od tego złożonego 14 lipca wprowadzonymi poprawkami. Przede wszystkim eliminacją oczywistych pomyłek pisarskich oraz uzupełnione będzie o te poprawki, które sam zgłosiłem lub zamierzałem zgłosić do swojego projektu sprawozdania _ - stwierdził przewodniczący komisji.

Przewodniczący Sekuła ma nadzieję, że oprócz niego poprawki zgłoszą również pozostali członkowie komisji.

bDTeNioT

POSŁUCHAJ MIROSŁAWA SEKUŁY:

Jeżeli sprawozdanie zostanie przyjęte przewodniczący zamierza poczekać 24 godziny z jego podpisaniem na zdania odrębne. Są to własne wnioski członków komisji, które mogą różnić się z przyjętym sprawozdaniem. _ Zdania odrębne mogą być wnoszone od momentu przyjęcia sprawozdania przez komisję do momentu podpisania go przez przewodniczącego i posła sprawozdawcę _ - stwierdził Sekuła. _ _

_ - Oczywiście mam świadomość, że w tym planie może się coś nie udać _ - powiedział przewodniczący. _ W związku z tym przewiduję również kolejny, zapasowy termin posiedzenia komisji, który wyznaczyłem na 4 sierpnia _ - dodał.

POSŁUCHAJ MIROSŁAWA SEKUŁY:

_ - To jest plan który zamierzam przedstawić komisji i bardzo się będę cieszył, jeśli komisja go zrealizuje _ - powiedział.Jego zdaniem prace komisji stały się frontem wojny polsko-polskiej. _ A ja chciałbym żeby tych frontów było jak najmniej _ - dodał.

bDTeNioZ

Zdaniem Sekuły przerwa wakacyjna w pracach Sejmu sprawia, że sprawozdanie trzeba przyjąć już teraz. _ Przeniesienie prac komisji na wrzesień prawie na pewno spowodowałoby niedotrzymanie tego trzeciego terminu zakreślonego przez Sejm dla zakończenia prac komisji _ - oświadczył.
* ZOBACZ TAKŻE:
* Sekuła: Poprawię raport, Kempa trzaska drzwiami
* Arłukowicz o raporcie Sekuły: Ma wady prawne

bDTeNipu
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)