Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Konferencja Wiktora Janukowycza. Rosyjscy dziennikarze drwią

0
Podziel się:

Korespondent Kommiersantaprzyznał że wypowiedzi byłego prezydenta były tak bardzo oderwane od rzeczywistości, że żal było słuchać.

Konferencja Wiktora Janukowycza. Rosyjscy dziennikarze drwią
(PAP/EPA/YURI KOCHETKOV)

**Wczorajszą konferencję prasową w Rostowie nad Donem media w Rosji nazywają najlepszą w biografii obalonego prezydenta Ukrainy.

Korespondent _ Kommiersanta _, który pojechał do Rostowa przyznał na łamach swojej gazety, że wypowiedzi Janukowycza były tak bardzo oderwane od rzeczywistości, że żal było słuchać.

Odmiennie spotkanie dziennikarzy z Janukowyczem opisuje rządowa _ Rossijskaja Gazieta _. Już na wstępie reporterka podkreśla powagę chwili i ogromne zainteresowanie mediów, a dalej ze szczegółami opisuje każde słowo obalonego prezydenta i emocje malujące się na jego twarzy.

_ Moskiewski Komsomolec _ ograniczył się do streszczenia w kilku zdaniach ponad godzinnego wystąpienia Janukowycza. _ Niezawisimaja Gazieta _ także nie poświęca szczególnej uwagi konferencji byłego prezydenta. Dziennik już w tytule zaznacza, że jego wypowiedzi nie mają większego znaczenia, bo _ Wiktor Janukowycz przyjechał do Rostowa, do kolegi _.

Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/216/m299736.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/ukraina;ruchy;rosyjskich;wojsk;na;krymie;premier;republiki;prosi;o;pomoc;putina,212,0,1486548.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Premier Republiki Krymu zwraca się o pomoc do Putina Jednocześnie polityk poinformował, że władze przejmują całkowitą kontrolę między innymi nad siłami milicyjnymi i strażą graniczną.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/116/m299636.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/zamieszki;na;krymie;rzad;ukrainy;bedzie;walczyc;o;jednosc;kraju,158,0,1485982.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Rząd Ukrainy będzie walczyć o jedność kraju? _ Musimy chronić gospodarkę, ponieważ w takich warunkach nie może ona funkcjonować _ - stwierdził minister gospodarki Pawło Szeremeta.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/70/m295494.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/rewolucja;na;ukrainie;kliczko;nie;bedzie;wicepremierem;propozycje;odrzucone,78,0,1465678.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Kliczko nie będzie wicepremierem. Propozycje odrzucone W szpitalu zmarła kolejna ofiara. Milicja oskarża demonstrantów o porywanie funkcjonariuszy.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)