Notowania

autostrady w polsce
23.05.2012 09:27

Komisja do spraw autostrad. Co będą badać?

Według zamysłu polityków PiS komisja miałaby się zająć nieprawidłowościami w rozliczeniach wykonawców z firmami podwykonawczymi, dostawcami i usługodawcami.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter Poland)

*Marszałek Sejmu Ewa Kopacz nie wykluczyła powołania komisji śledczej do spraw autostrad. Jej powołania po mistrzostwach Euro 2012 domaga się Prawo i Sprawiedliwość. Chodzi o zbadanie ewentualnych nieprawidłowości przy budowie dróg. Ewa Kopacz mówi, że taka komisja może powstać w ściśle określonych warunkach. *

- _ Dotyczy to przede wszystkim bardzo precyzyjnego określenia sprawy, którą komisja by się zajmowała. Zgodnie z regulaminem sejmu musi być wniosek podpisany przez 46 posłów. Wiemy również, że w przypadku tej komisji musi być decyzja na sali sejmowej, czyli musi być ten wniosek poddany pod głosowanie _ - przekazuje Ewa Kopacz.

Według zamysłu polityków Prawa i Sprawiedliwości komisja miałaby się zająć między innymi nieprawidłowościami w rozliczeniach wykonawców z firmami podwykonawczymi, dostawcami i usługodawcami.

Czytaj więcej w Money.pl
Ostro o PiS. "To jest dla mnie polityka Kalego" Marszałek Sejmu krytykuje _ pokrzykiwania z sali: hańba, złodziej, kłamca, zwracanie się na ty do premiera rządu _.
Kopacz zadowolona. Jest duży potencjał Marszałek Sejmu Ewa Kopacz uważa, że polsko-chińskie relacje mają duży potencjał rozwoju.
Kopacz o profanowaniu zwłok w Smoleńsku - _ Pierwsza ekshumacja pokazała, że to jest właśnie ta osoba, która miała być, a przyczyną zgonu był uraz wielonarządowy _- podkreśla marszałek Sejmu.
Tagi: autostrady w polsce, Ewa Kopacz, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz