Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
bank
31.05.2011 08:15

Kolejny areszt za molestowanie pokojówki

Były szef jednego z największych egipskich banków został aresztowany w Nowym Jorku pod zarzutem molestowania seksualnego pokojówki w hotelu na Manhattanie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(rustythedog/iStockphoto)

Były szef jednego z największych egipskich banków został aresztowany w Nowym Jorku pod zarzutem molestowania seksualnego pokojówki w hotelu na Manhattanie - poinformowała nowojorska policja.

Jak pisze agencja Associated Press, Mahmud Abdel Salam Omar jest oskarżony o molestowanie pracownicy luksusowego hotelu The Pierre, znajdującego się w pobliżu Central Parku i Piątej Alei.

Pokojówka została wezwana do pokoju Omara, by przynieść papierowe ręczniki - twierdzi policja. Kiedy weszła do środka 74-letni bankier nie chciał jej wypuścić i wbrew jej woli zaczął ją dotykać.

Rzecznik nowojorskiej policji Paul Browne zapewnia, że funkcjonariusze uważają, iż skarga jest wiarygodna i Omar wczoraj wieczorem został zatrzymany. Był on szefem egipskiego Bank of Alexandria, a obecnie jest jednym z dyrektorów El-Mex Salines, firmy produkującej m.in. sól - pisze Associated Press.

Kierownictwo hotelu The Pierre zapewnia, że będzie _ w pełni współpracować w ramach śledztwa _. W oświadczeniu odczytanym przez telefon dziennikarzowi agencji AP jeden z menadżerów przekonywał, iż _ priorytetem w The Pierre jest bezpieczeństwo gości i pracowników _.

18 maja ze stanowiska szefa Międzynarodowego Funduszu Walutowego zrezygnował Dominique Strauss-Kahn. W jego przypadku również chodziło o molestowanie pokojówki w nowojorskim hotelu.

Zobacz rekonstrukcję wydarzeń, które poprzedziły aresztowanie Dominique'a Strauss-Kahna (hiszp.):

Został on aresztowany po tym jak pokojówka z hotelu Sofitel w pobliżu Times Square na nowojorskim Manhattanie oskarżyła go o próbę gwałtu. Strauss-Kahn zaprzecza tym oskarżeniom. Po zwolnieniu za kaucją Francuz czeka w areszcie domowym na proces.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/246/t139766.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/milion;dolarow;kaucji;byly;szef;mfw;od;jutra;w;areszcie;domowym,182,0,832694.html) Milion dolarów kaucji. Były szef MFW od jutra w areszcie domowym Dominique Strauss-Kahn, zapisał się dobrze w historii MFW, bo go zmodernizował, ale także źle - bo kończy kadencję w więzieniu w USA.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/83/t139603.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/nie;wszyscy;potepiaja;strauss-kahna,222,0,832478.html) Nie wszyscy potępiają Strauss-Kahna Reakcje na aferę wokół byłego szefa MFW uwydatniają różnice co do tego, jak kraje radziły sobie z przestępstwami seksualnymi.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/137/t139657.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/adwokat;celebrytow;wybroni;szefa;mfw,238,0,831982.html) Adwokat celebrytów. Wybroni szefa MFW? Benjamin Brafman bronił Puffa Daddy'ego, Jay-Z oraz Michaela Jacksona. _ Jego numer telefonu trzeba mieć, jeśli wpada się w kłopoty _.
Tagi: bank, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz