Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kolejni kibole zatrzymani. Jeden ma wyrok

0
Podziel się:

Pięciu mężczyzn zatrzymała dolnośląska policja i służby porządkowe po wtorkowym meczu Zagłębia Lubin ze Śląskiem Wrocław (0:1).

Kolejni kibole zatrzymani. Jeden ma wyrok
(PAP/Leszek Szymański)

Pięciu mężczyzn zatrzymała dolnośląska policja i służby porządkowe po wtorkowym meczu Zagłębia Lubin ze Śląskiem Wrocław (0:1). Jeden z zatrzymanych usłyszał już wyrok: 3 tys. zł grzywny i czteroletni zakaz stadionowy.

Jak poinformował rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji Paweł Petrykowski, mężczyźni są podejrzani m.in o posiadanie materiałów pirotechnicznych, narkotyków oraz usiłowanie wejścia na stadion przez ogrodzenie, bez biletu wstępu. Policja wystąpiła do sądu i prokuratury z wnioskiem o przeprowadzenie postępowania w trybie przyśpieszonym.

- _ Jeden z mężczyzn, który usiłował wejść na stadion przez ogrodzenie usłyszał już wyrok. Sąd zastosował wobec niego grzywnę w wysokości 3 tys. zł, czteroletni zakaz wstępu na wszystkie mecze Śląska Wrocław i Zagłębia Lubin, reprezentacji Polski oraz mecze Euro 2012 _ - powiedział Petrykowski.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/241/t75505.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/policjanci;na;stadionach;jako;obserwatorzy,45,0,827437.html) Policjanci na stadionach jako obserwatorzy Policjanci wrócą na stadiony w mundurach i po cywilnemu. Za bezpieczeństwo nadal odpowiedzialny będzie organizator.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/54/t139062.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/policja;zatrzymala;kiboli;lecha;i;legii,113,0,826225.html) Policja zatrzymała kiboli Lecha i Legii Zatrzymano 21 chuliganów, którzy tydzień temu brali udział w burdach w Bydgoszczy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/135/t130695.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/pis;popiera;seremeta;w;sprawie;kiboli,234,0,825578.html) PiS popiera Seremeta w sprawie kiboli Prokurator Generalny powiedział, że zakrywanie twarzy na stadionach powinno być karane, a organizatorzy meczów powinni być współodpowiedzialni za burdy na stadionach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)