Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
zmiany w armii
09.08.2011 11:54

Kolejne zmiany w armii po raporcie Jerzego Millera

Za kilka tygodni MON przedstawi sposób wdrożenia zaleceń zapisanych w dokumencie.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Wiceminister Obrony Narodowej Czesław Mroczek zapewnia, że za kilka tygodni resort przedstawi sposób wdrożenia rekomendacji zapisanych w raporcie Jerzego Millera. *

Czesław Mroczek podkreśla, że MON kieruje się głównie rekomendacjami zawartymi w polskim raporcie, sugestie z raportu MAK nie są brane raczej pod uwagę.

POSŁUCHAJ CZESŁAWA MROCZKA:

Wiceminister obrony zapewnia, że decyzja o rozformowaniu 36 Specpułku była podyktowana jedynie względami bezpieczeństwa.

*POSŁUCHAJ CZESŁAWA MROCZKA: *


W przyszłym tygodniu sejmowa Komisja Obrony Narodowej spotka się z ministrem Tomaszem Siemoniakiem. Posiedzenie komisji ma dotyczyć między innymi decyzji o rozwiązaniu 36 specpułku.

O zmianach w armii czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/233/t134889.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/tomasz;siemoniak;oficjalnie;nowym;szefem;mon,212,0,884948.html) Prezydent powołał nowego szefa MON Nowy minister zastąpił Bogdana Klicha, który podał się do dymisji po przedstawieniu raportu Millera.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/212/t49364.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/dymisja;klicha;stan;zawieszenia;w;mon;trwal;za;dlugo,120,0,883320.html) Dymisja Klicha. "Stan zawieszenia w MON trwał za długo" Według premiera i koalicji Klich zachował się honorowo. Opozycja zarzuca rządowi, że decyzja o jego rezygnacji miała miejsce zbyt późno.
Tagi: zmiany w armii, armia, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz