Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
sankcje dla rosji
07.04.2014 20:43

Kolejne sankcje dla Rosji? Groźba USA

Stany Zjednoczone wzywają prezydenta Rosji Władimira Putina do zaprzestania destabilizowania sytuacji na Ukrainie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(AP/FOTOLINK/East News)
Władimir Putin

Rzecznik Białego Domu Jay Carney powiedział też, że ostatnie wydarzenia na wschodzie tego kraju są rezultatem wywierania presji na Ukrainę przez Rosję. Carney dodał, że Stany Zjednoczone są gotowe do wprowadzenia dalszych sankcji, także ekonomicznych, jeśli sytuacja na Ukrainie będzie ulegała dalszemu pogorszeniu.

Wczoraj w Doniecku separatyści zajęli administrację obwodową, a w pobliskim Ługańsku wtargnęli do miejscowej siedziby Służby Bezpieczeństwa. Z kolei w Doniecku ogłosili dziś powstanie Niepodległej Republiki Donieckiej, która wchodzi w skład Rosji.

Czytaj więcej w Money.pl
Rosja aresztuje Ukraińców. "Podejrzani o terroryzm" Napięcie na granicy z Ukrainą nie maleje. Obama szykuje się do nałożenia na Moskwę kolejnych sankcji.
Ławrow: Rosja od sankcji nie ucierpiała Ławrow powiedział, że przy rosyjskiej aneksji Krymu nie ucierpiało ani jedno ludzkie życie, a tymczasem Zachód ma na sumieniu tysiące ofiar w Iraku, Afganistanie, Libii czy byłej Jugosławii.
Sankcje dla Rosji i pomoc dla Ukrainy przyjęte W amerykańskim Kongresie za odpowiednimi projektami głosowała ogromna większość deputowanych.
Tagi: sankcje dla rosji, sankcje, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz