Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
strzelanina w usa
19.12.2012 07:43

Kolejna strzelanina w USA. Nie żyją cztery osoby

Do tej tragedii doszło na przedmieściach Longmont. Rano na policję zadzwoniła kobieta, która po podaniu swego adresu zaczęła krzyczeć.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Mike Miley/CC BY-SA 2.0/Flickr)

*Kolejna w ostatnich dniach strzelanina w USA. Jak poinformował dziennik _ USA Today _, w stanie Kolorado mężczyzna zastrzelił w wtorek trzy osoby, po czym popełnił samobójstwo. *

Do tej tragedii doszło na przedmieściach Longmont. Według gazety, powołującej się na miejscowego szeryfa, rano na policję zadzwoniła kobieta, która po podaniu swego adresu zaczęła krzyczeć: _ nie, nie, nie! _. Jej krzyki przerwał odgłos strzału.

Po chwili ciszy telefon wziął do ręki mężczyzna, który powiedział, że zamierza odebrać sobie życie. Zaraz po jego słowach padł strzał. Na miejscu policja znalazła cztery ciała: napastnika i trzech jego ofiar. Okoliczności tych wydarzeń nie są jeszcze znane, zresztą tak jak i motyw zabójcy.

To kolejna w ostatnich dniach strzelanina w USA. W piątek 20-letni mężczyzna zabił w szkole podstawowej w Newtown 26 osób, w tym 20 uczniów w wieku od 6 do 7 lat, po czym popełnił samobójstwo.

Czytaj więcej w Money.pl
Obama zamyka luki w przepisach. Będą zakazy Prezydent USA popiera starania demokratycznej senator Dianne Feinstein w sprawie przywrócenia zakazu posiadania przez cywilów automatycznej broni.
Przyniósł do szkoły pistolet, żeby się bronić Uczeń powiedział kolegom, że to rodzice zachęcili go do przyniesienia broni do szkoły.
USA się zbroi. Dodatkowa ochrona w szkołach Wszystko po piątkowej tragedii, w której sprawca-szaleniec w Newton zabił 26 osób, w 20 dzieci.
Tagi: strzelanina w usa, kolorado, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz