Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kluby postawiły ultimatum w sprawie meczu na Stadionie Narodowym

0
Podziel się:

Władze Ekstraklasy ogłosiły ostateczną decyzję w sprawie meczu o Sperpuchar Polski.

Kluby postawiły ultimatum w sprawie meczu na Stadionie Narodowym
(PAP/Bartłomiej Zborowski)

Prezes Ekstraklasa SA Andrzej Rusko powiedział, że mecz o Superpuchar pomiędzy Legią Warszawa a Wisłą Kraków na Stadionie Narodowym, który miał się odbyć w sobotę, został odwołany.

Aktualizacja:15:50

_ Jeśli dziś nie zapadnie decyzja odnośnie rozegrania Superpucharu na Stadionie Narodowym - Legia Warszawa i Wisła Kraków wystosują oświadczenie, w którym poinformują o tym, że nie przystąpią do sobotniego meczu - _poinformował wcześniej Polsat Sport News.

Wczoraj dyrektor Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy Ewa Gawor poinformowała, że ponieważ wraz z odwołaniem Ekstraklasy nie wpłynęły dokumenty poświadczające zmiany decyzji policji i sanepidu, które wcześniej wydały negatywne opinie w sprawie organizacji meczu, sprawa została przekazana do SKO.

Policja miała zastrzeżenia co do możliwości skutecznego odgrodzenia kibiców Wisły i Legii. Kolejnym argumentem mającym wpływ na negatywną opinię był brak łączności na niektórych poziomach obiektu. Niepowodzeniem zakończyły się powtórne testy policyjnej łączności na Stadionie Narodowym. Mimo zainstalowania dodatkowych urządzeń funkcjonariusze wciąż nie mogą swobodnie porozumiewać się na obiekcie. To jeden z głównych powodów dla których policjanci nie chcą zgodzić się na sobotni mecz o Superpuchar Polski. Zastrzeżenia sanepidu dotyczyły braku murawy.

Czytaj w Money.pl
Kolejny blamaż na Stadionie Narodowym Strażacy twierdzą, że nie mogą wydać zgody na przeprowadzenie na warszawskim stadionie, wielkiej imprezy z okazji otwarcia.
Kolejny blamaż na Stadionie Narodowym Wielka uroczystość otwarcia obiektu oraz mecz z Portugalią, stanęły pod znakiem zapytania.
Duży wstyd ze Stadionem Narodowym. Odwołają się? Jest zaprojektowany według standardów UEFA, a te zasieków i ogrodzeń nie przewidują.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)