Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
kamczatka
15.10.2012 16:45

Katastrofa w Rosji. Piloci samolotu, który rozbił się na Kamczatce, byli pijani

An-28 spadł na las na Kamczatce 12 września. Komisja śledcza ustala teraz, kto był odpowiedzialny za wpuszczenie nietrzeźwych pilotów na pokład.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Anosmia/CC BY 2.0/Flickr)

Rosyjska komisja śledcza poinformowała dziś, że obaj piloci samolotu, który w zeszłym miesiącu rozbił się na Kamczatce, byli pod wpływem alkoholu. W katastrofie zginęło 10 z 14 osób na pokładzie, w tym obaj piloci.

An-28 spadł na las na Kamczatce 12 września. Komisja śledcza ustala teraz, kto był odpowiedzialny za wpuszczenie nietrzeźwych pilotów na pokład. Poinformowano, nie podając konkretnych danych, że pierwszy pilot był _ lekko nietrzeźwy _, a drugi pilot _ średnio nietrzeźwy _.

Rejsowy An-28 leciał z Pietropawłowska Kamczackiego do miejscowości Pałana. Gdy nie przybył na miejsce w wyznaczonym czasie, wszczęto poszukiwania. Wrak samolotu dostrzeżono z powietrza w trudno dostępnej zalesionej okolicy, ok. 10 km od Pałany.

Lokalni kontrolerzy lotów nie wykluczali początkowo, że powodem katastrofy mogła być zła pogoda.

Czytaj więcej w Money.pl
Putin nie jest zaskoczony takim wynikiem Prezydent Putin podziękował dzisiaj wyborcom za poparcie udzielone instytucjom władzy w wyborach lokalnych.
Rosjanie muszą zapomnieć o piwie, jeśli... Rosyjscy kierowcy muszą zapomnieć o małym piwku za kółkiem. Większość posłów w Dumie Państwowej nie chce zapisu dopuszczającego 0,2 promila alkoholu we krwi kierowcy.
Partia Miedwiediewa i Putina znów wygrywa Kierowana z Kremla partia Jedna Rosja z dużą przewagą wygrała wybory lokalne.
Tagi: kamczatka, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz