Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Karta Nauczyciela będzie zmieniona? Tego chce minister

Wkrótce dojdzie do spotkania minister edukacji narodowej Krystyny Szumilas ze związkowcami i samorządowcami w sprawie reformy edukacji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(action press/East News)

Wkrótce dojdzie do spotkania minister edukacji narodowej Krystyny Szumilas ze związkowcami i samorządowcami w sprawie reformy edukacji.

Rozmowy będą dotyczyły Karty Nauczyciela. - _ Myślę, że i samorząd i związki zawodowe powinny usiąść razem i razem porozmawiać o jakości edukacji i co należy zmienić w prawie _ - powiedziała Krystyna Szumilas w Programie Trzecim Polskiego Radia.

Minister edukacji chce rozmawiać między innymi o sprawie urlopów zdrowotnych dla nauczycieli. Jak podkreśliła - trzeba znaleźć takie rozwiązanie, aby uniknąć sytuacji patologicznych, kiedy nauczyciele idą na urlopy na przykład w celu uniknięcia zwolnienia, a jednocześnie nie likwidować tych urlopów.

Krystyna Szumilas jest zadowolona z polskiego systemu edukacji . Jak powiedziała, odniósł on ogromny sukces, o czym świadczą wypowiedzi zagranicznych mediów.

Czytaj więcej w Money.pl
Nauczyciele zaniepokojeni. Ministerstwo uspokaja - Ministerstwo Edukacji Narodowej nie pracuje obecnie nad projektem zmian w ustawie Karta Nauczyciela - zapewnił wiceminister edukacji Maciej Jakubowski.
Krytykowana minister wyda na to 270 mln zł W 2012 r. na edukację mniejszości narodowych i etnicznych MEN wyda około 270 mln zł.
Czarny pasek nie pomógł. Szumilas dalej ministrem Odwołania szefowej resortu edukacji chciały PiS, Solidarna Polska i Ruch Palikota.
Tagi: zmiany w karcie nauczyciela, krystyna szumilas, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz