Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kalisz: Prokuratura powinna przesłuchać Kaczyńskiego

0
Podziel się:

Poseł zaapelował do prokuratury, aby rzetelnie informowała opinię publiczną o postępach śledztwa w sprawie śmierci gen. Petelickiego.

Kalisz: Prokuratura powinna przesłuchać Kaczyńskiego
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

- _ Każda osoba ma obowiązek społeczny powiadomienia prokuratury o przestępstwie. W przypadku Jarosława Kaczyńskiego, ponieważ jest posłem, można zastanawiać się, czy on nie ma obowiązku prawnego powiadomienia prokuratury o tego typu informacjach _ - powiedział Ryszard Kalisz w rozmowie z Moniką Olejnik w Radiu ZET.

- _ Jeśli nawet Jarosław Kaczyński sam tego nie zrobi, to prokuratura powinna go przesłuchać, bo to są niezwykle ważne informacje dla wyjaśnienia tego co się stało z generałem Sławomirem Petelickim _- uważa poseł SLD.

Poseł SLD dodał, że ostatni raz wydział gen. Petelickiego w poniedziałek, sześć dni przed śmiercią Petelickiego. - _ Rozmawiałem z nim i nie widziałem żadnych oznak depresji. Objawów Alzheimera też nie widziałem, zachowywał się normalnie, podszedł do mnie, rozmawialiśmy. Poprosiłem go o numer telefonu, dał mi wizytówkę _ - opowiadał poseł.

Zapytany, dlaczego gen. Petelicki się zastrzelił, odpowiedział że nie wie. - _ Przyjmuję to, co mówi prokuratura, że tam był strzał i nie ma żadnych przesłanek, poza tymi wskazującymi na samobójstwo _- stwierdził Kalisz. Zaapelował do prokuratury, aby nie zasłaniała się tajemnicą i rzetelnie informowała opinię publiczną o postępach śledztwa.

Czytaj więcej w Money.pl
Miller: To kolejna brednia Kaczyńskiego - _ Ktoś coś powiedział, ale on nie może zdradzić szczegółów. Może to jego kot mu powiedział? _ Lider SLD odniósł się do słów prezesa PiS.
Petelicki nie żyje, bo "za dużo mówił"? Szef PiS twierdzi, że generał znalazł się na liście osób zagrożonych, co może być przesłanką do wykluczenia samobójstwa.
Są wyniki sekcji zwłok generała Petelickiego Warszawska prokuratura wszczyna oficjalne śledzwo w sprawie śmierci generała Sawomira Petelickiego.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)