Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
kampania wyborcza
05.09.2011 14:58

Kalisz oskarża Gilowską o łamanie prawa

Chodzi o jej udział w debacie przedwyborczej, który zapowiedział Jarosław Kaczyński.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Ryszard Kalisz uważa, że reprezentowanie w debacie o finansach Prawa i Sprawiedliwości przez profesor Zytę Gilowską będzie nie tylko łamaniem prawa, ale także standardów demokratycznego państwa.

Poseł SLD zaznaczył, że członkowie Rady Polityki Pieniężnej muszą być bezstronni, zwłaszcza w trakcie kampanii wyborczej. Jego zdaniem istnieje możliwość, że PiS utworzy rząd, podczas gdy członkowie RPP nie mogą być z nim związani. - _ Tak mówi konstytucja _ - podkreślił Ryszard Kalisz.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI RYSZARDA KALISZA:

To reakcja na słowa Jarosława Kaczyńskiego z przedwczoraj. Poinformował on, że Zyta Gilowska będzie reprezentować jego partię w jednej z cyklu debat zaproponowanych Platformie Obywatelskiej.

Czytaj więcej na temat kampanii wyborczej
[ ( http://static1.money.pl/i/h/11/t116491.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/ta;kampania;jest;inna;wielcy;walcza;o;niezdecydowanych,38,0,903206.html) Ta kampania jest inna. Wielcy walczą o... Politolog z Uniwersytetu Warszawskiego Rafał Chwedoruk ocenia, że nowością w kampanii wyborczej jest walka PO i PiS o wyborców SLD.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/197/t80069.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/haslo;wyborcze;po;przebije;polske;w;budowie,187,0,898491.html) PO też ma hasło, ale go nie zdradzi Zostanie upublicznione na konwencji programowej PO, zapowiedział Paweł Graś.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/39/t136999.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/znamy;haslo;wyborcze;pis;zaskakuje,81,0,898385.html) "Tusk podporządkował Polskę Rosji Putina" Na konwencji we Wrocławiu zostały też ogłoszone nazwiska osób zajmujących pierwsze miejsca na listach wyborczych.
Tagi: kampania wyborcza, ryszard kalisz, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz