Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

John Godson przechodzi do klubu PSL

0
Podziel się:

Polityk nie komentuje tych doniesień.

John Godson przechodzi do klubu PSL
(Bartosz Krupa/East News)
bEJcnTpN

John Godson, obecnie poseł niezrzeszony, przechodzi do klubu parlamentarnego PSL - dowiedziała się nieoficjalnie PAP. Godson odmówił komentarza. Były polityk PO i Polski Razem powiedział, że w odpowiednim momencie poinformuje o swojej decyzji.

Pierwsze pogłoski o możliwości zasilenia szeregów PSL przez Godsona pojawiły się w grudniu. Poseł mówił wtedy, że _ z uznaniem patrzy na to, co się dzieje w PSL _.

Według źródeł zbliżonych do władz PSL ludowcy dali sobie czas na podjęcie ostatecznej decyzji w sprawie przyjęcia Godsona do końca stycznia.

bEJcnTpP

Godson to były łódzki radny PO, w 2010 r. objął mandat poselski z listy Platformy, stając się pierwszym czarnoskórym parlamentarzystą w Polsce. Z Platformy odszedł w 2013 r. razem z Jarosławem Gowinem, został wiceprezesem Polski Razem. Został z tej partii usunięty po tym, jak poparł rząd podczas głosowania nad wotum zaufania.

Czytaj więcej w Money.pl
Wybory samorządowe. Władza dla PO i PSL w 15 województwach Tylko w jednym sejmiku - woj. podkarpackiego - rządzić będzie PiS.
Wyniki wyborów samorządowych 2014. PiS wygrywa o włos, ale to PO ma najwięcej mandatów Mimo procentowego zwycięstwa PiS to Platforma uzyskała najwięcej mandatów.
Grupiński do PiS: Nie cieszcie się z sukcesu Szef klubu PO zapowiada powtórkę z koalicji rządowej na poziomie województw.
bEJcnTqq
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)