Notowania

zabójstwo
06.11.2013 11:10

Jest drugi podejrzany o zabicie taksówkarza

Zarzut współudziału w zabójstwie taksówkarza pod koniec października tego roku w Warszawie usłyszał 36-letni Tomasz R.

Podziel się
Dodaj komentarz
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

- poinformowała Komenda Stołeczna Policji. Wcześniej taki zarzut usłyszał 31-letni Mariusz O.

Taksówkarz z warszawskiej korporacji zaginął pod koniec ubiegłego miesiąca. Jego skrępowane ciało znaleziono w mieszkaniu na Wilanowie, które było adresem jego ostatniego zlecenia. Lokal wynajmował 31-letni Mariusz O. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut zabójstwa w związku z rozbojem. Przyznał się do popełnienia czynu.

_ - Wyjaśniając okoliczności sprawy, policjanci ustalili, że w zdarzenie może być zamieszany jeszcze jeden mężczyzna. Funkcjonariusze dotarli do 36-letniego Tomasza R. We wtorek zatrzymali go, a następnie prokurator przedstawił mu zarzut współudziału w zabójstwie i rozboju _ - powiedział rzecznik komendanta stołecznego policji st. asp. Mariusz Mrozek.

Prawdopodobnie jeszcze dziś sąd zdecyduje, czy tymczasowo aresztować Tomasza R. Za zabójstwo połączone z rozbojem grozi od 12 lat więzienia do dożywocia.

Jak ustaliła policja, sprawcy sprzedali samochód należący do taksówkarza. W związku ze sprawą policja zatrzymała też 32-letnią Joannę T. Usłyszała zarzut paserstwa. Podobnie jak Mariusz O. została aresztowana na trzy miesiące.

Mariusz O. był w przeszłości notowany za oszustwa. Poszukiwano go też listami gończymi.

Czytaj więcej w Money.pl
Żołnierze tropią zabójców dziennikarzy Europa poruszona _ haniebnym zabójstwem _ dwojga francuskich dziennikarzy w Mali - powiedział rzecznik szefowej unijnej dyplomacji Catherine Ashton.
Atak na straż graniczną. Zginęło 17 osób Do ataku doszło dziś w nocy w prowincji Beludżystan i Sistan na granicy z Pakistanem.
Zabił muzułmanina, sąd dał mu dożywocie Pochodzący z Dniepropietrowska oskarżony przyznał się do zabicia nożem wracającego z modłów w meczecie w Birmingham 82-letniego Mohammeda Salima. Nie wyraził skruchy.
Zastrzelili pracownika niemieckiej ambasady Władze w Berlinie potwierdziły informację. - _ Niestety, musimy potwierdzić, że pracownik ochrony naszej placówki w Sanie został zabity _- poinformowała rzeczniczka niemieckiego MSZ.
Tagi: zabójstwo, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz