Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
jazda po pijanemu
13.07.2014 15:25

Jazda po pijanemu. Policja zatrzymała kierowcę autobusu

W zatrzymaniu pijaka za "kółkiem" pomogli sami pasażerowie autobusu oraz inni kierowcy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Piotr Kamionka/REPORTER)

Prawie trzy i pół promila alkoholu w organizmie miał, zatrzymany w Agatówce przez stalowowolskich policjantów, zawodowy kierowca autobusu.

W Autosanie należącym do jednego z prywatnych przewoźników jechało do pracy w Stalowej Woli kilka osób - powiedział Radiu Rzeszów rzecznik podkarpackiej policji komisarz Paweł Międlar.

W zatrzymaniu pijaka za _ kółkiem _ pomogli sami pasażerowie autobusu oraz inni kierowcy. Sposób jazdy prowadzącego autobus zaniepokoił kierowców samochodów, jadących tą drogą.

Kiedy autobus zatrzymał się na przystanku, jeden z nich zajechał mu drogę, uniemożliwiając dalszą jazdę i wezwał policję. Autokarem jechało kilka osób, jedna z nich zadzwoniła pod numer 997.

Podczas zatrzymania 47-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego był agresywny wobec funkcjonariuszy. Po wytrzeźwieniu - w policyjnym areszcie - usłyszy zarzuty.

W autobusie funkcjonariusze znaleźli dwie butelki wódki o pojemności 0,2 litra. Jedna była pusta, a druga do połowy opróżniona. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli.

Czytaj więcej w Money.pl
Kierowca autobusu miał 2 promile. Zatrzymany Policja zatrzymała pijanego kierowcę autobusu komunikacji miejskiej linii Bielawa - Pieszyce na terenie powiatu dzierżoniowskiego. Grozi mu do dwóch lat więzienia.
Frog uniknie kary? Zaskakujące decyzje Andrzej Seremet ostro krytykował warszawskich prokuratorów. Przyjęli, że nie ma mocnych dowodów, na winę Roberta N.
Kierowca wjechał na chodnik. Wielu rannych _ - Kierowca jest w poważnym stanie i przebywa w szpitalu. Oprócz niego hospitalizowanych jest jeszcze siedem osób - _ poinformował rzecznik policji w Petersburgu.
Tagi: jazda po pijanemu, autobus, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz