Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Janusz Piechociński o spotkaniu z prezydentem

0
Podziel się:

Wicepremier przekaże rady od Donalda Tuska.

Janusz Piechociński o spotkaniu z prezydentem
(Wojciech Strożyk/REPORTER)

Wicepremier Janusz Piechociński wypowiedział się dziś w Sandomierzu o poniedziałkowym spotkaniu z prezydentem.

_ Zebrałem duże doświadczenia z różnych działań aktualnego, a za chwilę byłego premiera. Przekażę je we wtorek premierowi i panu prezydentowi. To "poradnik premiera" - by rozładować pewne emocje, które się zrodziły. Nie zdradzę, co jest tym poradnikiem. Uważam, że polska polityka za często jest zacietrzewiona, nienawistna i bez humoru. My potrafimy być także uśmiechnięci, radośni życzliwi. _

_ - Chcę podziękować panu prezydentowi, że mnie zaprosił, to dla mnie kapitalna okazja by przedstawić te działania, które ministerstwa gospodarki i rolnictwa podjęły w ostatnim okresie bardzo intensywnie, aby chronić to, co co jest do uchronienia, zabezpieczać kontrakty i by straty tej wojny handlowej na osi Wschód-Zachód były jak najmniejsze. Myślę, że w najbliższych dwóch dniach, najdalej po posiedzeniu rządu, będę kontynuował rozmowy z Donaldem Tuskiem. _

_ - Mogę zapewnić z dumą, wcale nie z butą: jesteśmy w tym rządzie, na pewno będziemy w następnym i zrobimy wszystko, by być w rządzie po wyborach 2015 r. Bo PSL przynosi opanowanie, racjonalizm, spokój, determinację w pracy dla Polski, a nie wojny między Polakami _.

Czytaj więcej w Money.pl
Piechociński odwołany z funkcji prezesa PSL? Szef PSL w połowie czerwca zapowiedział, że na kolejnym posiedzeniu Rady Naczelnej podda pod ocenę jej członków i przeprowadzi procedurę wotum zaufana.
Szef PSL odcina się od wodzowskich zapędów Tak robią partie bez wartości - przekonywał prezes PSL.
Ludowcy przeciw rządowi. Chodzi o finansowanie partii PSL zapowiedział, że w tej sprawie poprze SLD. W koalicji mocno trzeszczy.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)