Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Janusz Korwin-Mikke nie musi prostować wypowiedzi o Holokauście

0
Podziel się:

Sąd uznał, że wypowiedź polityka nie była materiałem wyborczym oraz, że nie miała cech agitacji wyborczej.

Janusz Korwin-Mikke nie musi prostować wypowiedzi o Holokauście
(daymos/wikimedia.org)

Janusz Korwin-Mikke nie musi prostować swojej wypowiedzi o Holokauście.Sąd Apelacyjny w Warszawie umorzył dziś skargę Polski Razem Jarosława Gowina na postanowienie Sądu Okręgowego w sprawie wypowiedzi lidera Nowej Prawicy, że nie ma dowodu na to, że Hitler wiedział o Holokauście.

Z uzasadnienia umorzenia wynika, że merytoryczne rozpatrzenie zażalenia stało się bezprzedmiotowe z uwagi na zakończenie wyborów do Parlamentu Europejskiego.

22 maja Sąd Okręgowy w Warszawie oddalił pozew Polski Razem uznając, że wypowiedź Janusza Korwin - Mikkego nie była materiałem wyborczym oraz, że nie miała cech agitacji wyborczej. Jeszcze tego samego dnia Polska Razem złożyła skargę na to postanowienie do Sądu Apelacyjnego.

Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/187/m212411.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/reforma;gowina;do;usuniecia;poslowie;zaglosuja,104,0,1320552.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Tak będą głosować w sprawie reformy sądów PO złożyła wniosek o odrzucenie ustawy o okręgach sądowych sądów powszechnych. Jak będą głosować senatorowie?
[ ( http://static1.money.pl/i/h/149/m258709.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wybory;do;europarlamentu;ziobro;wyciagniemy;wnioski,3,0,1547267.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Ziobro: odejście dwóch posłów to nie tragedia Według cząstkowych danych przekazanych przez PKW Solidarna Polska nie przekroczyła 5 proc. progu wyborczego w niedzielnych wyborach do PE - uzyskała 4,04 proc. głosów.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/136/m307080.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/stosunki;turcja-izrael;komandosi;przed;sadem,72,0,1547080.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Izraelscy komandosi przed sądem. Za co? Sąd złoży w Interpolu wniosek o wystawienie międzynarodowego nakazu aresztowania wobec czterech byłych przedstawicieli izraelskiego wojska, którzy od 2012 roku są zaocznie sądzeni w Turcji.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)