Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Islamiści zabili zakladników. Nic nie chcieli

0
Podziel się:

Nigeryjscy islamiści zabili siedmioro zakładników, porwanych w ubiegłym miesiącu.

Islamiści zabili zakladników. Nic nie chcieli
(Polaris Images/East News)
bEUdgIyd

Nigeryjscy islamiści zabili siedmioro zakładników, porwanych w ubiegłym miesiącu. Informację potwierdza włoskie MSZ, zaznaczając, że wśród ofiar jest obywatel tego kraju.

Wiadomość o zabiciu zakładników zamieścili wczoraj na swojej stronie internetowej członkowie islamskiej organizacji Ansaru.

Wśród ofiar jest także obywatel Grecji. Greckie ministerstwo spraw zagranicznych poinformowało również, że po przyznaniu się do wzięcia zakładników, członkowie Ansaru nie przedstawili swoich żądań.

bEUdgIyf

Wśród zabitych może być również jeden Brytyjczyk i 4 Libańczyków. Zakładnicy zostali uprowadzeni 16 lutego z kwater libańskiej firmy budowlanej Setraco.

Czytaj więcej w Money.pl
Islamiści atakują. Nie żyje 20 osób Zaatakowana placówka wojskowa znajduje się w pobliżu wioski Monguno, odległej o ok. 200 km od miasta Maiduguri.
Mamy informacje o porwanych Francuzach Żołnierze nigeryjscy mieli zlokalizować dom, w którym ukryli się porywacze przetrzymujący zakładników.
Siedmioro Francuzów porwanych. W tym dzieci Informację o uprowadzeniu Francuzów potwierdził podczas wizyty w Grecji prezydent Francji Francois Hollande.
bEUdgIyG
KOMENTARZE
(0)